فسخ یکطرفه قرارداد از سوی سرگئی پاشنکو آن هم در آستانه مصاف با استقلال تمام طرفداران ملوان را نگران چارچوب […]

فسخ یکطرفه قرارداد از سوی سرگئی پاشنکو آن هم در آستانه مصاف با استقلال تمام طرفداران ملوان را نگران چارچوب دروازه کرده بود.

 

 

به گزارش “ورزش سه”، مشکلات مالی باشگاه ملوان باعث شد تا گلر مقدونیه ای که در چند هفته گذشته مرد اول این تیم در درون دروازه بود با ترک اردوی انزلی چی ها و بازگشت به تهران قراردادش را با این تیم فسخ و شوک بزرگی به طرفداران ملوان وارد کند.

حمید استیلی هم بالاجبار تصمیم گرفت بعد از مدت های طولانی نیمکت نشینی از سیدحسین حسینی درون دروازه سود ببرد. بازیکنی که قبل از بازگشت دوباره پاشنکو مرد اول تیمش بود و در زمان امیر قلعه نویی درخشش خوبی از خود نشان داده بود. سیدحسین که با مصدومیت هم دست و پنجه نرم می کرد به هر شکلی بود خودش را به مصاف با استقلال رساند اما در دقایق ابتدایی روی اتفاق دو گل خورد. گل هایی که مشخص بود به خاطر عدم اعتماد به نفس این دروازه بان به ثبت رسیده است. اما هر چه از دقایق ابتدایی گذشت حسینی بیشتر با شرایط وفق پیدا کرد و در ادامه و به خصوص در لحظاتی که استقلالی ها با روحیه بالا به دنبال گل سوم بودند درخشش گلر جوان ملوانی ها این تیم را در جریان بازی نگه داشت تا انزلی چی ها به فکر فرار از شکست باشند.

چه بسا اگر موقعیت هایی که استقلال روی دروازه ملوان ایجاد کرد با درخشش سیدحسین حسینی دفع نمی شد و یکی از آنها زمینه ساز گل سوم مهمان می شد انزلی چی ها با یکی از سنگین ترین شکست های خود در این فصل مواجه می شدند اما این اتفاق رخ نداد تا این گلر جوان به خوبی غیبت سرگئی پاشنکو را از یادها ببرد. حالا انزلی چی ها می توانند امیدوار باشند که گلری جوان و با انگیزه تر از پاشنکو در اختیار دارند که نه تنها دنبال پول نیست بلکه می خواهد با درخشش خود نامش را بر سر زبان ها انداخته و دوباره به تیم ملی دعوت شود.