مدافع راست ملوان که در این بازی موفق شد با پاس گل دیدنی اش رافخایی را به گل اول این […]

مدافع راست ملوان که در این بازی موفق شد با پاس گل دیدنی اش رافخایی را به گل اول این بازی برساند در پایان بازی درباره شرایط دیدار با استقلال صحبت کرد.

 

 

به گزارش “ورزش سه”، حسین ماهینی که دوران سربازی اش را در این تیم پشت سر می گذارد درباره این بازی و نتیجه آن گفت: شرایط سختی را پشت سر گذاشتیم و در جریان بازی با تمام وجود برای کسب سه امتیاز جنگیدیم. حمایت هواداران از ملوان خصوصا در این بازی برای همه ما یکی از انگیزه های فوق العاده ای بود که باعث شد تا آخرین لحظه برابر صدرنشین فعلی بجنگیم.

 

وی ادامه داد: با توجه به شرایط امتیازی مان تلاش زیادی کردیم تا به سه امتیاز برسیم اما با گلی که دریافت کردیم کارمان سخت شد. خوشحالم که با جنگندگی به گل تساوی رسیدیم و فعل خواستن را در زمین به نمایش گذاشتیم.

 

ماهینی درباره پاس گلی که به جلال رافخایی داد نیز گفت: با حضور رافخایی در خط حمله آسانترین کار ارسال برای ضربه زدن نهایی اوست و برای او خوشحالم که در این بازی موفق به باز کردن دروازه استقلال شد. مطمئنا در بازی های آینده نیز او به این روند ادامه خواهد داد و خوشحالم که پاسم را تبدیل به گل کرد تا این ارسال نتیجه داشته باشد.

 

مدافع راست ملوان در پایان گفت: انتظارات از ملوان زیاد است و از مسوولان خواهش می کنیم برای اینکه این انتظارات به حق هواداران را برآورده کنیم نگاه ویژه ای به این تیم داشته باشند و برای این مساله نیاز به حمایت و تقویت بیشتر هستیم.