گلر تیم فوتبال ملوان گفت: هیچ وقت کم کاری نکردم و در هر تیمی که حضور داشتم با تمام وجود […]

گلر تیم فوتبال ملوان گفت: هیچ وقت کم کاری نکردم و در هر تیمی که حضور داشتم با تمام وجود تلاش و بازی کردم.

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس، سید حسین حسینی پس از تساوی دو بر دو تیمش مقابل استقلال در هفته هفدهم در مورد اینکه چندی پیش مصاحبه‌ای انتقادی انجام داده بود گفت: هیچ وقت دروغ نگفتم. از برخی مسائل دلگیر بودم به همین خاطر آن مصاحبه را انجام دادم. از کادر فنی عذرخواهی می‌کنم. مدتی مصدومیت داشتم و نمی‌توانستم بازی کنم اما عزت دست خداست و پس از ۱۰ هفته که بیرون بودم خدا خواست و در مقابل استقلال بازی کردم.

 

وی در مورد اینکه در جریان بازی مصدوم شد اما استیلی فریاد می‌زد که به بازی ادامه بدهد خاطرنشان کرد: ضربه شهباززاده بسیار محکم بود و او از من خواست به بازی ادامه بدهم. با وجود اینکه درد داشتم با توجه به اینکه سه تعویض را انجام داده بودیم به بازی ادامه دادم تا حرف و حدیثی نباشد.

 

گلر ملوان در پاسخ به این سوال که آیا به او انگ کم کاری زده بودند عنوان کرد: متاسفانه بعد از بازی رفت صحبت‌هایی شد و این مسائل را مطرح کردم که کمی کم کاری کردم اما خدا شاهد است که همیشه در هر جایی که حضور داشتم تمام تلاشم را انجام دادم تا بهترین بازی را بکنم. خوشبختانه امروز هم مقابل استقلال بازی کردم و با تمام وجود در میدان حاضر شدم.