ملوان فردا در دیداری حساس به مصاف استقلال تهران و شاگردان پرویز مظلومی می رود و کادرفنی این تیم امیدوار […]

ملوان فردا در دیداری حساس به مصاف استقلال تهران و شاگردان پرویز مظلومی می رود و کادرفنی این تیم امیدوار است اشتباهات داوری مانع نتیجه گیری تیمش نشود.

 

به گزارش “ورزش سه”، ملوان در دیدارهای اخیر خود لطمات زیادی از داوری متحمل شده و آنها امیدوارند با قضاوت محسن ترکی در دیدار این هفته شان برابر استقلال این اتفاق تکرار نشود.

مهدی حسینی نسب، دستیار حمید استیلی در خصوص دیدار این هفته تیمش برابر ملوان گفت: مشکلات زیادی داریم و این را بارها تکرار کرده ایم و نیازی به دوباره گویی این مسائل نیست. با این حال هر زمان که به زمین رفته ایم تلاش کرده ایم به خاطر نام ملوان در طول ۹۰ دقیقه به چیزی فکر نکنیم.

وی ادامه داد: مشکلات مالی بازیکنان ملوان را دچار مشکل بزرگی کرده و ما خوشبخت هستیم که علیرغم این مشکلات بازیکنان باغیرتی داریم که به چیزی جز نام ملوان و هواداران فکر نمی کنند و تمام تلاش خود را برای نتیجه گرفتن تیم به کار می گیرند.

حسینی نسب در ادامه درباره تقابل با استقلال گفت: استقلال تیم قدرتمندی را در این فصل در اختیار دارد و به واسطه آن نتایج خوبی کسب کرده و ما باید در زمین خودمان با بهره بردن از تمریناتی که در طول هفته پشت سر گذاشته ایم بازی را به سمتی که می خواهیم بکشانیم و به نتیجه برسیم. در این راه به حمایت همه جانبه هواداران نیاز داریم. ملوان در این لحظه فقط هواداران را دارد و چشم امید همه ما حضور و حمایت آنهاست و دلگرمی ما به حضور پرشور آنها در این بازی حساس است.

وی در مورد مشکلات مالی این تیم که موجب شده پاشنکو از این تیم جدا شود گفت: به هرحال بازیکنان حرفه ای از این راه درآمد دارند و همانطور که گفتم بازیکنان ما تاکنون باغیرت در تمرین حاضر می شود و بازی می کنند. صحبت هایی زیادی داشتیم اما پاشنکو مشکل داشت و نمی توانست با این شرایط ادامه دهد. ما در این بازی حسینی را داریم که مطمئنا چیزی از پاشنکو کم ندارد و با انگیزه بالایی که دارد می تواند مرد اول این دیدار لقب گیرد و ما به عملکرد او خوش بین هستیم.

حسینی نسب در پایان با ابراز امیدواری برای قضاوت منصفانه در این بازی گفت: ملوان در دیدارهای گذشته لطمات زیادی از اشتباهات داوری خورده و با توجه به شرایط مان کاملا زخمی هستیم. محسن ترکی داور بین اللملی و باتجربه ای است و امیدواریم در این بازی قضاوت خوبی از او شاهد باشیم و ملوان بیش از این زخم خورده نشود. بار دیگر از هواداران ملوان می خواهیم با حضور در استادیوم و حمایت از تیم خودشان یک روز باشکوه را رقم بزنند و با خاطره ای خوش برای آماده سازی بعد از نیم فصل آماده شویم.