با غیبت سرگئی پاشنکو حالا تمام نگاه ها درون چارچوب دروازه ملوان به گلر جوان و سرباز تیم دوخته شده […]

با غیبت سرگئی پاشنکو حالا تمام نگاه ها درون چارچوب دروازه ملوان به گلر جوان و سرباز تیم دوخته شده است.

 

 

به گزارش “ورزش سه”، سیدحسین حسینی که تا پیش از حضور سرگئی پاشنکو مرد اول چارچوب دروازه ملوانان بود و اتفاقا نمایش های خوبی هم در هفته های اتبدایی داشت حالا با رفتن گلر مقدونیه ای بار دیگر به ترکیب تیم بازخواهد گشت تا مقابل هم تیمی های سابقش بار دیگر از چارچوب دروازه انزلی چی ها حراست کند.

حسینی در آستانه این بازی حساس گفت:« چند روزی می شود از ناحیه مچ پا آسیب دیدم و نتوانستم تمرین پرفشاری انجام بدهم چون به صلاحدید کادر پزشکی به فیزیوتراپی مشغول بودم اما تمام تلاشم را می کنم که به بازی فردا برسم و از دروازه تیم حفاظت کنم».

او ادامه داد:«متاسفانه با بدشانسی هایی که در هفته های گذشته گریبان تیم مان را گرفت نتوانستیم انتظارات طرفداران را برآورده کنیم اما در آخرین تمرین هم قسم شدیم که از بازی با استقلال دوباره روزهای خوب ملوان را تکرار کنیم به همین خاطر باید استقلال را ببریم و با آرامش به تعطیلالت لیگ برتر برویم».

دروازه بان جوان ملوان در پایان با اشاره به رویارویی دوباره با استقلال گفت:« برای من حساسیتی ندارد چون در بازی رفت هم تمام تلاشم را کردم که تیم ملوان نتیجه خوبی در آزادی بگیرد. الان هم اگر کادر فنی صلاح بداند که من دوباره مقابل استقلال دروازه بان تیم باشم شک نداشته باشید که با دو برابر توانم بازی می کنم تا شرمنده طرفداران و مربیان ملوان نشوم».