ملوان به مصاف استقلال تهران می رود.     درباره ی بازی: در هفته ی هفدهم رقابت های لیگ برتر […]

ملوان به مصاف استقلال تهران می رود.

 

 

درباره ی بازی:

در هفته ی هفدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی میزبان استقلال تهران خواهد بود. این دیدار روز جمعه ۱۱ دی ماه ۹۴ ساعت ۱۴:۳۰ در استادیوم تختی انزلی آغاز خواهد شد. قضاوت این دیدار بر عهده ی محسن ترکی است و رضا سخندان، تورج عیوض محمدی و محمدرضا فغانی کمک های او هستند. ناظر داوری این بازی نیز حسین عسگری است.

 

اسامی بازیکنان دعوت شده ی ملوان برای دیدار با استقلال:

 

 

ترکیب احتمالی ملوان:

 

 

ترکیب احتمالی استقلال:

 

 

غایب ها:

 

سرگئی پاشنکو دروازه بان شماره ۱ ملوان غایب بزرگ این دیدار است که به دلیل عدم پرداخت مطالباتش در اردوی تیم حاضر نشده! آرش افشین و حسین شنانی نیز به دلیل مصدومیت در این دیدار حضور نخواهند داشت.

در مقابل نیز سید مهدی رحمتی و خسرو حیدری (احتمالا) به دلیل مصدومیت و میلاد فخر الدینی به دلیل محرومیت در اردوی استقلال غایب هستند.

 

رو در رو :

 

دو تیم ملوان و استقلال ۲۷ بار در تاریخ رقابت های لیگ برتر به مصاف یکدیگر رفته اند که نتایج آن به صورت نمودار زیر بوده است: (۱۴ برد برای استقلال ، ۹ تساوی و ۴ برد برای ملوان)

 

 

 

جایگاه:

 

جایگاه دو تیم در جدول رده بندی لیگ برتر تا پیش از شروع رقابت های هفته هفدهم در جدول زیر آمده است. در سمت چپ نیز وضعیت نتیجه گیری تیمها در ۵ بازی اخیرشان را به ترتیب از راست به چپ ملاحظه می کنید. (رنگ سبز نماد پیروزی، رنگ قرمز نماد شکست و رنگ خاکستری نماد تساوی است)

 

 

نکات بازی:

 

دیدار ملوان و استقلال جدال بهترین خط حمله در بازیهای خارج از خانه (استقلال) و بهترین خط دفاع در بازیهای خانگی (ملوان) است. همچنین ملوان بدترین خط حمله در بازیهای خانگی در بین تیم های لیگ برتری است. اما با این حال دیدار  ملوان-استقلال در انزلی همواره برای ملوانی ها با خاطرات خوشی همراه بوده است. استقلالی ها در کری خوانی با رقیب سنتی خود یعنی قرمز پوشان پایتخت از عدد ۴ استفاده می کنند اما در انزلی این عدد یادآور خاطرات تلخی برای آنهاست…

 

نکات بیشتر در مورد این بازی را در تصویر زیر ملاحظه می کنید:

 


 

پخش زنده:

 

این دیدار به طور زنده از شبکه سراسری ۳ سیما و شبکه جهانی جام جم پخش خواهد شد.

 

پیش بینی شما از نتیجه ی دیدار ملوان-استقلال چیست ؟ نظر خود را با ما و سایر هواداران ملوان به اشتراک بگذارید.

 

ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net