مدافع تیم ملوان گفت: امروز در تمرین دستمان را روی هم گذاشتیم و قسم  خوردیم که استقلال را شکست بدهیم.   […]

مدافع تیم ملوان گفت: امروز در تمرین دستمان را روی هم گذاشتیم و قسم  خوردیم که استقلال را شکست بدهیم.

 

حسین کنعانی در گفت وگو کاپ، درباره شرایط تیمش پیش از رویارویی با استقلال اظهار داشت: جمعه با قدرت مقابل استقلال خواهیم رفت. هرچند که تیم ما ظرف ماه های اخیر با بحران مالی و شرایط ناخوشایندی مواجه شده اما اتفاقی امروز در تمرین مان رخ داد که برای خود من جالب بود.

 

 

وی افزود: امروز و پس از صحبت های حمید استیلی همه اعضای تیم با قرار دادن دست هایش بر روی هم قسم خوردن که در دیدار با استقلال همه تلاش و توان خود را به کار بگیرند تا با کسب پیروزی مقابل این تیم دل هواداران مان را شاد کنیم.

 

 

بازیکن ملوان ادامه داد: ما در بازی قبل از داوری متضرر شدیم و مسایل اینچنینی تا  حدودی اذیت مان کرد. در بازی مقابل ذوب آهن هم نیمه اول خیلی خوب بودیم اما در پایان حق ما باخت نبود.  می توانم با قاطعیت بگویم که جایگاه ملوان مکان دوازدهمی جدول نیست.

 

 

کنعانی خاطرنشان کرد: ما فصل را خوب شروع کردیم و تا مکان پنجم هم بالا آمدیم اما مشکلات و برخی اشتباهات داوری دست به دست هم دادندتا در نهایت نتوانیم به آنچه که حق واقعی مان است برسیم. قول هایی به بازیکنان داده شد که متاسفانه با عملی نشدن آنها روحیه بازیکنان و اعضای تیم تحلیل رفت. من بازیکن سرباز هستم و مجردم ممکن است بتوانیم با چنین شرایطی کنار بیایم هرچند که من هم به عنوان یک فوتبالیست حرفه ای زندگی پرهزینه ای دارم.

 

 

وی ادامه داد: اما در تیم مان بازیکنانی مانند مازیار زارع، پژمان نوری، جلال رافخایی و آنهایی که متاهل هستند و زن و بچه دارند با جیب خالی نمی توانند زندگی شان را بگذرانند. ما می بینیم که تیم های دیگر لیگ به صورت تقریبی ۳۰ تا ۴۰ درصد قراردادشان را گرفته اند اما ما به طور میانگین فقط ۵ درصد از قراردادمان را دریافت کردیم با این همه هم قسم شده ایم تا هر سه امتیاز این بازی را بگیریم و مسوولان باشگاه را مجاب کنیم که آنها هم به تعهداتشان عمل کنند.

 

 

بازیکن تیم ملوان درباره حریف جمعه تیمش گفت: استقلال یکی از بهترین تیم های لیگ امسال است این تیم هم بازیکن ملی پوش دارد و هم بازیکن باتجربه و هم جوانان باانگیزه که ترکیب اینها تیمی یک دست را به وجود آورده است. استقلال هم در این بازی دنبال سه امتیاز است.

 

 

کنعانی اضافه کرد: شنیده ام که بازیکنان تیم استقلال به خاطر منصور پورحیدری که امیدوارم هرچه زودتر بهبودش را به دست بیاورد هم قسم شده اند که بازی را در انزلی به نفع خودشان کنند اما ما هم به خاطر مردم انزلی هم قسم شده ایم که این بازی را با برد به پایان برسانیم به همین خاطر فکر می کنم روز جمعه یک بازی بسیار زیبا بین دو تیم برگزار شود.