پیشکسوت باشگاه ملوان بندرانزلی گفت: در شرایط فعلی سکوت کنم بهتر است.           بهمن صالح نیا […]

پیشکسوت باشگاه ملوان بندرانزلی گفت: در شرایط فعلی سکوت کنم بهتر است.

 

 

 

 

 

بهمن صالح نیا که مدتهاست سکوت اختیار کرده است به کاپ اظهار داشت: اتفاقات فوتبال ایران و بویژه حوادث تیم محبوبم ملوان را با دقت رصد می کنم و اینگونه نیست که خودم را از فوتبال منفک کرده باشم اما اجازه بدهید در شرایط فعلی صحبتی جز آرزوی موفقیت برای تیم نداشته باشم.

 

 

سرمربی اسبق ملوان در ادامه گفت: نگران تیم هستم و می دانم که اگر خدایی ناکرده ملوان امسال سقوط کند هیچ مسئولی به ماجرای آن ورود نمی کند و اتفاقا حرفهای زیادی هم درباره تیم دارم اما اکنون زمان خوبی برای طرح آن صحبت ها نیست.

 

 

وی در پاسخ به این سوال که ؛ چه زمانی قصد سخن گفتن دارد گفت: ان شالله بعد از هفتم اسفند که انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار می شود صحبت خواهم کرد زیرا یکی از مردان نیک انزلی که فوتبالی هم هست کاندیدای مجلس شده است و مسلما اگر ایشان روانه مجلس شود برای ملوان اتفاقات خوبی رخ خواهد داد.

 

 

صالح نیا در انتها از بی توجهی ها نسبت به پیشکسوتان فوتبال انزلی و ملوان انتقاد کرد و گفت: امیدوارم قدر این افراد را بیشتر بدانیم و مسئولان هم بدانند ملوان چه بزرگانی داشته است و افرادی مثل برادران اسپندار و …جانبازان فوتبال هستند و روزگاری جان شان برای فوتبال شهر انزلی کف دست شان گذاشته بودند.