پیش از آغاز دیدار تیم‌های ذوب‌آهن و ملوان باشگاه ذوب‌آهن کلیپی برای فرهنگ‌سازی در ورزشگاه‌ها پخش کرد.     به […]

پیش از آغاز دیدار تیم‌های ذوب‌آهن و ملوان باشگاه ذوب‌آهن کلیپی برای فرهنگ‌سازی در ورزشگاه‌ها پخش کرد.

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال تیم‌های ذوب‌آهن و ملوان بندرانزلی در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان از ساعت ۱۵ برابر هم قرار گرفتند. این مسابقه در حالی برگزار شد که ذوبی‌ها یحیی گل‌محمدی، سرمربی خود را روی نیمکت نداشتند.

 

گل‌محمدی در روزهای اخیر به شدت سرما خورده است و به همین دلیل در نشست خبری پیش از بازی هم که روز گذشته برگزار شد حضور نداشت.

 

هوا ابری بود و بازی تیم‌های ذوب‌آهن و ملوان بندرانزلی در هوایی ابری برگزار شد.

 

پیش از آغاز این مسابقه باشگاه ذوب‌آهن کلیپی برای فرهنگ‌سازی در ورزشگاه ها با موضوع جمع‌آوری زباله‌های ورزشگاه‌ها پخش کرد که مورد توجه تماشاگران قرار گرفت.

 

مهدی رجب‌زاده و مهدی‌پور قبل از شروع دیدار به سمت حمید استیلی، سرمربی ملوان رفتند و از وی کسب اجازه کردند.

 

حدود هزار نفر در ورزشگاه فولاد شهر حضور داشتند و این مسابقه را از نزدیک تماشا کردند.

 

در نیمه اول این بازی یک درگیری لفظی بین حسن‌زاده و محمدحسین کنعانی بر سر تصاحب توپ رخ داد که چند دقیقه بعد این دو بازیکن به سمت هم رفتند و از هم عذرخواهی کردند.

 

پسر یحیی گل‌محمدی، سرمربی غایب ذوبی‌ها و مهرداد قنبری، بازیکن مصدوم ذوب‌آهن که چند هفته دور از میادین خواهد بود روی سکوها بودند و بازی ذوب‌آهن مقابل ملوان را تماشا کردند.

 

در نیمه اول حسن استکی، از مربیان تیم ذوب‌آهن نسبت به برخی تصمیمات داور اعتراض کرد که اکبریان، قاضی میدان به سمت وی رفت و تذکر جدی به او داد.