دستیار حمید استیلی معتقد است اشتباهات داوری در چهار دیدار اخیر باعث شده تا ملوان از نتیجه مدنظرش دور باشد. […]

دستیار حمید استیلی معتقد است اشتباهات داوری در چهار دیدار اخیر باعث شده تا ملوان از نتیجه مدنظرش دور باشد.

 

 

 

 

به گزارش “ورزش سه”، ملوان در انزلی برابر سیاه جامگان متوقف شد و نتوانست تیم انتهای جدولی را شکست دهد. این در حالی است که انزلی‌چی‌ها در چهارمین دیدار پیاپی خود از کسب پیروزی نیز محروم شد. مهدی حسینی نسب معتقد است که این مساله با توجه به اشتباهات داوری برای آنها رخ داده است. دستیار استیلی درباره دیدار با سیاه جامگان گفت: ما در دقایق ابتدایی شرایط خوبی نداشتیم و خوب شروع نکردیم و موقعیت به حریف دادیم اما بعد از ۱۰ دقیقه ابتدایی کاملا بازی دست ملوان بود و فرصت های زیادی از دست دادیم. این مشکل چند دیدار اخیر ما است که فرصت ها را با بی دقتی از دست می دهیم. این مساله باعث شده تا در نتیجه گیری ناموفق باشیم. از نظر فوتبالی مطمئنا قابل تحسین هستیم و هواداران هم از نوع بازی راضی هستند. نبود و محرومیت چند بازیکن ما هم تاثیرگذار بوده و بازیکنان باید پختگی لازم را داشته باشند تا فرصت ها را از دست ندهیم.

وی ادامه داد: خیلی از بازیکنان ما مصدوم و محروم هستند و البته هر کسی که در ترکیب به میدان می رود از تمام وجود خود برای پیشبرد اهدافی که در نظر گرفته ایم مایه می گذارد اما همانطور که گفتم اشتباهات داوری باعث شد تا در این چهار بازی از نتیجه مدنظرمان دور باشیم. مسلما حق ملوان در این بازی ها حداقل ۷ امتیاز بود که کارشناسان هم روی آن صحه گذاشتند که اشتباهات داوری مانع از آن شده است.

حسینی نسب درباره صحبتهای رضا شاهرودی و کاظمی که عنوان کرده بودند سیاه جامگان برابر ملوان از داوری ضربه خورده گفت: خب ما در چهار بازی اخیر از داوری ضرر کرده ایم. اگر واقع بینانه مربیان صحبت کنند خیلی بهتر است. نمی دانم آقایان بازی با ملوان منظورشان بود یا بازی دیگری اما نظری که کارشناسان داده اند این بود که پنالتی برای ما گرفته نشده و بازیکن حریف هم می توانست توسط داور اخراج شود.

وی ادامه داد: وقتی کارشناسان می گویند ملوان از داوری ضرر کرده نباید اذهان عمومی را فریب داد. این اتفاق به گواه کارشناسان برای ما افتاده و ما از آن ضرر می کنیم و امیدواریم کمیته داوران ترتیب اثری دهد تا ملوان بیش از این ضربه نخورد.

حسینی نسب در پایان درباره اردوی مدنظر ملوان در نیم فصل نیز گفت: ما بعد از بازی ذوب آهن و استقلال یک هفته تعطیل خواهیم بود. یک اردوی یک هفته ای خواهیم داشت. اردوی خارج کشور نخواهیم داشت چون مشکل مالی و سربازی بازیکنان این اجازه را نمی دهد و اردوی داخلی ترتیب خواهیم داد.