پیشکسوت ملوان گفت:به هواداران این قول را می دهم که تیم روز به روز بهتر شود.         […]

پیشکسوت ملوان گفت:به هواداران این قول را می دهم که تیم روز به روز بهتر شود.

 

 

 

 

غفور جهانی در گفت وگو با کاپ، درباره اظهار نارضایتی تعدادی از هواداران تیم ملوان در پایان بازی با سیاه جامگان بیان داشت: ما ۵۰۰ یا ۶۰۰ هوادار نداریم بلکه ملوان حداقل ۱۵هزار هوادار در سطح شهر انزلی دارد که اکثر اینها هواداران واقعی هستند و همیشه و در همه حال از تیم محبوب خود پشتیبانی می کنند اما عده اندکی که در پایان بازی با ملوان شلوغ  کردند هوادار نیستند بلکه باج بگیران کسان دیگری هستند که می خواهند جو ملوان را متشنج کنند.

 

وی ادامه داد: تیم ما واقعا خوب بازی می کند و بازی هایش چشم نواز است. در چهار بازی گذشته حداقل باید ۹ امتیاز می گرفتیم اما متاسفانه بیش از یک امتیاز عایدمان نشد که این امر به خاطر نداشتن یک تمام کننده و گاهی هم از بدشانسی ما و قضاوت های ناعادلانه بود. تماشاگران به جای تشویق به فکر حاشیه سازی هستند که این کار ما را هم با مشکل روبه رو می کند داوران هم حتی در خانه خودمان سرمان را می برند. اینها همه دست به دست داده تا ملوان علی رغم بازی های خوبی که انجام می دهد به حق واقعی اش نرسد.

 

پیشکسوت ملوان در ادامه درباره مشکل گلزنی تیمش گفت: حمید استیلی یک گل تاریخی به آمریکا زد و خود من هم گلی زدم که تیم ملی به جام جهانی راه یافت. ما که نمی توانیم لباس بپوشیم برویم برای تیم گل بزنیم! خود بچه ها باید تلاش کنند و تیم را از این مخمصه نجات دهند. ما فعلا مهره ای که بتواند زحمات بچه ها را به ثمر برساند نداریم.من بازی با سیاه جامگان را دیدم در یک صحنه ۱۵، ۱۶ پاس تک ضرب بین بچه ها ردوبدل شد کدام تیم را در حال حاضر سراغ دارید که بتواند چنین امری صورت دهد؟

 

وی در ادامه افزود: در ۱۵ دقیقه پایانی بازی سیاه جامگان ۵ فرصت گل حتمی داشتیم که متاسفانه هیچکدامشان به ثمر نرسید اما در یک لحظه می رفتیم تا دروازه مان باز شود خداراشکر که این بازی را نباختیم وگرنه نمی دانیم آن عده تماشاگر چه کار می کردند؟ تیم ملوان بهترین فوتبال را در حال حاضر ارایه می دهد حتی از پرسپولیس هم بهتر بازی می کند.

 

جهانی خاطرنشان کرد:من به هواداران این قول را می دهم که تیم روز به روز بهتر شود و حتی این نوید را هم می دهم که این تیم خاطرات ملوان دهه های ۵۰ و ۶۰ را هم در نیم فصل دوم زنده خواهد کرد. هواداران واقعی از تیم راضی هستند و برای استیلی احترام خاصی قائل هستند اما عده ای انگشت شمار صبور نیستند و من آنها را هم به آرامش دعوت می کنم و بیایند با تیم آشتی کنند و همه هواداران دست در دست در همه حالات تیم را تشویق کنند.