مهاجم جدید تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز تاکید کرد که مشکلی با امیر قلعه‌نویی ندارد.     به گزارش  تسنیم، فرزاد […]

مهاجم جدید تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز تاکید کرد که مشکلی با امیر قلعه‌نویی ندارد.

 

 

به گزارش  تسنیم، فرزاد حاتمی در خصوص پیوستنش به تیم تراکتورسازی اظهار داشت: خاطرات خوبی با تراکتورسازی دارم و می‌دانم این تیم از هواداران پرشور و پر حرارتی برخوردار است. تراکتورسازی تیم همشهری‌های من است و افتخار می‌کنم که چند سال پیش نیز زمان امیر قلعه‌نویی برای این تیم بازی کردم.

 

وی افزود: قراردادم با تراکتورسازی تا پایان فصل است و امیدوارم روزهای خوب گذشته را با حضور قلعه‌نویی تکرار کنیم و جزو تیم‌های بالای جدول قرار بگیریم. همه باید دست به دست هم بدهند تا تراکتورسازی در پایان فصل مقام خوبی کسب کند.

 

مهاجم جدید تیم تراکتورسازی تبریز در خصوص اینکه در گذشته مدتی با امیر قلعه‌‌نویی مشکل پیدا کرده بود، گفت: مشکلی با قلعه‌نویی نداشتم! در مقطعی به دلیل برخی مسائل ناراحت شده بودم ولی باید بگویم پیشرفت فوتبالی‌ام را مدیون قلعه‌نویی هستم. همانطور که به خاطر دارید، او مقطعی به ملوان آمد و با هم کار کردیم و اگر او در ملوان می‌‌ماند، می‌توانست این تیم را جزو مدعیان قرار دهد.

 

حاتمی با اشاره به جدایی‌اش از تیم ملوان عنوان کرد: برای تیم خوب ملوان آرزوی موفقیت می‌کنم. مردم به معنای واقعی این تیم را دوست دارند و عاشق ملوان هستند. از این تیم خاطرات خوبی دارم و از حمایت تک تک آنها تشکر می‌کنم.