ملوان با توجه به نفراتی که دارد چندان نتایج خوبی کسب نکرده و اگر نیم‌فصل دوم نتواند خودش را جمع […]

ملوان با توجه به نفراتی که دارد چندان نتایج خوبی کسب نکرده و اگر نیم‌فصل دوم نتواند خودش را جمع جور کند به جمع فانوس به دستان اضافه خواهد شد.

ملوان با توجه به نفراتی که دارد چندان نتایج خوبی کسب نکرده و اگر نیم‌فصل دوم نتواند خودش را جمع جور کند به جمع فانوس به دستان اضافه خواهد شد. البته تیم استیلی بدشانسی زیاد داشته و به جز مشکلات مالی که مدت هاست گریبان قوی سپید را گرفته مصدومیت‌ها و اشتباهات داوری نیز به آن اضافه شده تا فعلا انزلی‌چی‌ها روی دور بدشانسی قرار گیرند. در این رابطه گفت و گوی نود را با حمید استیلی ، سرمربی تیم بخوانید.
آقای استیلی از پول خبری نیست؟‌
فعلا نیست ولی مسئولان تلاش می کنند تا هر چه زودتر مشکل مالی را حل کنند .
فکر نمی‌کنید قانون سازمان لیگ کاری کند که عده‌ای از بازیکنان ملوان به راحتی جدا شوند چون باید تا نیم‌فصل ۳۰ درصد از مطالبات را تسویه کنند؟‌
فعلا دو بازی دیگر داریم و امیدوارم هر چه زودتر مشکلات حل شود و پول بازیکنان را بدهند چون خیلی دارند اذیت می شوند.
ولی نیم‌فصل شده و هر بازیکنی پیشنهاد داشته باشد می تواند جدا شود؟‌
دو بازی را با تیم هستند کسی جدا نخواهد شد. من مطمئنم اوضاع مالی درست می‌شود و هر بازیکنی پیشنهاد داشته باشد جدا نخواهد شد.
قبول دارید تیمتان در گلزنی مشکل زیادی دارد؟‌
تمام مهاجمان تیم مصدوم هستند و یک بازی نشده که افشین ، رافخایی و حاتمی را با هم داشته باشیم. ما حتی چندین بازی هر سه نفر را نیز نداشتیم و بدون مهاجم بازی کردیم. بعضی بازی‌ها هم مجبور شدیم از مهاجمان مصدوم استفاده کنیم. با همه این تفاسیر موقعیت نیز زیاد از دست دادیم وگرنه شرایط تیم اینگونه نبود.
از داوری ها نیز ناخواسته خیلی ضربه خورده‌اید. خیلی هم نسبت به این موضوع اعتراض داشتید؟‌
انصافا ما در یکی، دو بازی از داوری ها متضرر نشدیم بلکه حداقل ده بازی اشتباهات داوری به ضرر ما بوده است. در سه بازی اخیر که واقعا از داوری ها شدیدا ضربه خوردیم و نباید این اتفاقات برای یک تیم این همه تکرار شود. داوری‌ها نباید سلیقه‌ای باشد و باشگاه‌ها تاوان اشتباهات داوری را بدهند.
پژمان نوری در بازی با صبا مدعی شد هر تیمی و هر مربی داد و فریاد کند داوران به سود آنها سوت خواهند زد . فکر کنم منظورش علی دایی بود؟‌
به هر حال این کار درست نیست و داوری‌ها نباید کدخدامنشی باشد و نسبت به شرایط تیم ها سوت بزنند. واقعا همین الان تیم ما مشکل مالی که دارد ،‌مصدوم هم تا دلتان بخواهد داریم. دیگر داوری‌ها نباید این همه پراشتباه باشد و به قولی قوز بالاقوز شود. اگر بنا باشد هر کسی اعتراض کند و از داوری‌ها سود ببرد سنگ روی سنگ بند نمی‌شود.
در تیم شما هم اصلا کسی داد و بیداد نمی‌کند. فکر نمی‌کنید به ضررتان تمام شود؟‌
آخر درست نیست که با اعتراض بخواهیم دنبال نتیجه باشیم . من امیدوارم عدالت در داوری ها یکی باشد و یک تیم کلی سود نبرد و یک تیم کلی ضرر کند.
قبول داری به‌جز تیم های اسم و رسم داری مثل استقلال ، پرسپولیس ، سپاهان و تراکتورسازی برای سایر بازی‌ها داور معروف نمی‌ گذارند؟
این کار هم درست نیست و باید همه بازی‌ها را به یک چشم نگاه کنند. همه بازی ها سه امتیازی است و نباید فرق گذاشت .
فکری به حال تقویت تیم کرده‌اید؟‌
اول باید مشکلات مالی حل شود، وقتی مشکلات مالی حل نشود نمی‌شود بازیکن گرفت.
در چه پست هایی بازیکن می‌خواهید؟
هنوز به جمع‌بندی نرسیده‌ایم ولی در خط حمله نیاز به بازیکن داریم.
واقعا بازیکن هست که جذب کنید؟‌
واقعا نیست و باید منتظر لیست خروجی یا فروش تیم‌ها باشیم و یا ببینیم چه نفراتی بازی نمی‌کنند تا با آنها وارد مذاکره شویم. البته مهاجمان ما برگشته اند و امیدوارم طوری آماده شوند تا اصلا نیاز به جذب مهاجم نشویم.
لیست خروجی هم دارید؟‌
داریم ولی هنوز نامشان مشخص نیست. ما ارزیابی اخلاقی و فنی بازیکنان را در نظر می‌گیریم و بعد لیست خروجی می دهیم. هر بازیکنی که از لحاظ اخلاقی و فنی رضایت کادر فنی را جلب نکند در لیست فروش قرار خواهد گرفت.
داستان جدایی کنعانی زادگان و ماهینی چیست که گفته شده سربازی‌شان به پایان رسیده و باید به پرسپولیس برگردند؟‌
این دو بازیکن تا پایان فصل سرباز ملوان هستند و جایی نخواهند رفت.
از زمین حسن رود هم چندان رضایت ندارید؟‌
در انزلی زمین تمرین چندان زیاد نیست و حسن رود هم کشش تمرینات پشت سر هم را ندارد. واقعا از این بابت هم مشکل داریم و شرایط آب و هوایی انزلی طوری است که فصل پاییز و زمستان مشکلات وجود دارد و مجبوریم با این شرایط بسازیم.
این هفته هم با تیم آماده ذوب‌آهن بازی دارید که زخم خورده است؟‌
واقعا بازی سختی داریم ولی باید با امتیاز از اصفهان برگردیم. این دو بازی که به نوعی نیم‌فصل محسوب می‌شود باید امتیاز بگیریم و در تعطیلات به دنبال رفع نقاط ضعف تیم باشیم.
منبع : نود .نت