مهاجم تیم فوتبال ملوان بندرانزلی به خاطر مشکلات مالی تصمیم به جدایی از این تیم گرفته است.       […]

مهاجم تیم فوتبال ملوان بندرانزلی به خاطر مشکلات مالی تصمیم به جدایی از این تیم گرفته است.

 

 

 

فرزاد حاتمی در گفت‌‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص جدایی‌اش از تیم ملوان بندرانزلی اظهار داشت: ابتدا باید از هواداران ملوان تشکر کنم که در روزهای خوب و بد، حمایتم کردند. از آنها به خاطر این جدایی عذرخواهی می‌کنم و امیدوارم یک نفر دلش‌ به حال ملوان بسوزد. متأسفانه مسئولان در قبال این تیم کوتاهی می‌کنند و ملوان را رها کرده‌اند.

 

وی افزود: ملوان تیم ریشه‌داری است که مردم انزلی عاشق آن هستند. امیدوارم کسی پیدا شود که تیم ملوان را از این شرایط خارج کند تا اتفاقات پارسال تکرار نشود.

 

مهاجم تیم فوتبال ملوان بندرانزلی تصریح کرد: در قراردادم بندی وجود داشت که اگر تا نیم‌فصل ۵۰ درصد از قراردادم پرداخت نشود، می‌توانم قراردادم را فسخ کنم. خوشحال نیستم که از ملوان جدا می‌شوم، اما صراحتاً باید بگویم که عدم پرداخت مطالبات مالی آزارم می‌داد و شرایط بدی داشتم. مشکلات مالی تحت فشارم گذاشته بوده و مجبور به جدایی شدم. تک تک دوستانم می‌دانند که چقدر دوست داشتم در ملوان بمانم و در این شهر زندگی کنم.

 

حاتمی خاطر نشان کرد: در ملوان روزهای خوبی را داشتم و بلند شدنم از زمین را مدیون این تیم، هوادارانش و مردم انزلی هستم. البته سه چهار پیشنهاد دارم که در روزهای آینده به یکی از آنها پاسخ مثبت می‌دهم.