مهاجم گسترش فولاد می‌گوید به احتمال زیاد باید به سربازی برود اما تعداد روزهای خدمتش به تعداد انگشتان دست هم […]

مهاجم گسترش فولاد می‌گوید به احتمال زیاد باید به سربازی برود اما تعداد روزهای خدمتش به تعداد انگشتان دست هم نمی‌رسد.

 

به گزارش “ورزش سه”، سعید دقیقی در مورد کسب تساوی مقابل فولادخوزستان در هفته چهاردهم لیگ‌برتر گفت: تا دقیقه ۹۳ بازی تیم برتر میدان بودیم و در دقایق آخر به دلیل عدم تمرکز گل مساوی را خوردیم.

او در مورد تکل بازی که آن رابه ثمر رساند ادامه داد: در ۶ هفته اخیر آنطور که باید و شاید به خاطر مسائل شخصی در تمرینات تیم حضور نداشتم ولی بعد از برگشتم در بازی با پدیده و فولادخوزستان گل زدم ولی ای کاش گل من در فولادخوزستان با ۳ امتیاز همراه می‌شد. امسال آن سالی که می‌خواستم نشد و به دلیل بحث‌های تعطیلی و گرفتاری‌های شخصی آنطور که خودم می‌خواستم پیش نرفتم. امیدوارم در نیم فصل دوم چه در گسترش بودم چه در تیم دیگری موفق باشم.

وقتی از این بازیکن در مورد بحثی مبنی بر اینکه وی باید به سربازی برود در برخی رسانه‌ها مطرح شده سوال شد پاسخ داد: من همزمان هم درس خوانده‌ام و هم تلاش‌های زیادی در بحث تحصیل و زندگی شخصی‌ام انجام داده‌ام ولی من در برج ۱۰ باید خودم را به عنوان سرباز معرفی کنم ولی به دلیل کسوراتی که دارم روزهایی که باید خدمت به تعداد انگشتان یک دست هم نمی‌رسد بنابراین چند روز کوتاهی را در خدمت گسترش نیستم و بعد از آن یا به گسترش برمی‌گردم و یا اینکه تصمیم دیگری می‌گیرم.

مهاجم آبی‌پوشان تبریز در مورد مشکل گلزنی گسترش فولاد اینگونه توضیح می‌دهد: خود من که در خیلی از بازی‌ها نبودم و بالاخره وقتی یک تیم گل نمی‌زند همه مقصر هستند، ان‎شاءالله در نیم فصل دوم این مشکل حل شود و گسترش نتایج بهتری بگیرد.

وی در مورد قصد فراز کمالوند برای جدایی از گسترش فولاد و سپس ماندگار شدن این مربی نظرش را اینگونه بیان کرد: بالاخره ورزش فوتبال سنگین است و از لحاظ روحی و جسمی به مدیریت، کادرفنی و بازیکنان فشار می‌آورد ولی به هر حال آقای کمالوند در این تیم ماندنی شد، ان‎شاءالله بتواند به پیشبرد اهداف گسترش کمک کند.

دقیقی در پایان در مورد دیدار پیش رو با سایپا افزود: بازی مهم و حساسی است مطمئنا سعی می‌کنیم با برد ما همراه باشد تا به جایگاه خوب‌تری نسبت به قبل دست پیدا کنیم.