سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: در نیم فصل بازیکنانی به ما اضافه خواهند شد و شرایط تیمی ما متحول […]

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: در نیم فصل بازیکنانی به ما اضافه خواهند شد و شرایط تیمی ما متحول خواهد شد.

 

 

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از انزلی، حمید استیلی در کنفرانس خبری پس از دیدار ملوان برابر سیاه‌جامگان، اظهار داشت: تیم ملوان در این بازی موقعیت‌های زیادی را روی دروازه تیم سیاه‌جامگان ایجاد کرد و به جز چند دقیقه اول بازی تیم ما به حریف اجازه نداد تا صاحب موقعیت شود. در این بازی تیم ما موقعیت‌های زیادی را ایجاد کرد، اما نتوانستیم آنها را به ثمر برسانیم.

 

وی در خصوص داوری دیدار ملوان – سیاه‌جامگان افزود: در چند بازی اخیر تیم ما از داوری بسیار ضربه خورده است و از کمیته داوران می‌خواهم که به شرایط داوری تیم ما رسیدگی کند.

 

سرمربی تیم فوتبال ملوان در خصوص نحوه عملکرد تیمش گفت: ما در چند بازی اخیر به خوبی توانسته‌ایم در دفاع عمل کنیم و به حریفان اجازه گل زدن ندادیم. در این بازی هم از لحاظ مهره‌ها دست ما بسته بود و رافخایی و فرزاد حاتمی با وجود تنها چند جلسه تمرین در این بازی وارد زمین شدند.

 

استیلی در مورد عدم گلزنی بازیکنان تیمش بیان کرد: هنگامی که تیم ما ایجاد موقعیت می‌کند و بازیکنان نمی‌توانند آنها را وارد دروازه کنند این مشکل به من مربوط نمی‌شود و من که نمی‌توانم داخل زمین بروم و گل بزنم، وظیفه من این است که بازیکنان را از لحاظ بدنی، فنی و روحی آماده بازی کنم.

 

وی در خصوص عملکرد تیمش در این بازی گفت: ما در دفاع و حمله خوب بودیم و حریفان را توسط تیم آنالیزمان مورد تحلیل قرار می‌دهیم. در بازی با صبا تیم ما ۵۱۶ پاس داد که این عملکرد منحصر به فرد است. در نیمه اول این بازی ما توانستیم حدود ۲۰۰ پاس بدهیم که این عملکرد جز در تیم ذوب‌آهن در دیگر تیم‌ها مشاهده نمی‌شود.

 

سرمربی تیم فوتبال ملوان در مورد آینده این تیم بعد از نیم‌فصل گفت: من قول می‌دهم که این تیم پس از بازی با استقلال عملکرد بهتری داشته باشد. در نیم‌فصل بازیکنانی به ما اضافه خواهند شد و شرایط تیمی ما متحول خواهد شد.