سپید پوشان ملوان و سیاه جامگان مشهد دیدار اختتامیه ی نیم فصلشان را برگزار می کنند.       درباره […]

سپید پوشان ملوان و سیاه جامگان مشهد دیدار اختتامیه ی نیم فصلشان را برگزار می کنند.

 

 

 

درباره بازی:

 

در هفته ی پانزدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی میزبان سیاه جامگان مشهد است. این بازی روز جمعه ۲۷ آذر ۹۴ ساعت ۱۴:۱۵ در استادیوم تختی انزلی برگزار خواهد شد. قضاوت این دیدار بر عهده ی امید سعیدفر است و حسن یوسفی، مهدی شفیعی و سعید رحیمی مقدم کمک های او هستند. هدایت ممبینی نیز ناظر داوری این دیدار است.

 

اسامی بازیکنان دعوت شده ی ملوان برای دیدار با سیاه جامگان:

 

 

ترکیب احتمالی ملوان:

 

 

ترکیب احتمالی سیاه جامگان:

 غایب ها:

 

پژمان نوری از ملوان و سید میثم حسینی از سیاه جامگان به دلیل محرومیت در این دیدار غایب هستند. آرش افشین مهاجم ملوان نیز به دلیل مصدومیت در این دیدار حضور نخواهد داشت.

 

رو در رو :

 

این اولین فصل حضور تیم سیاه جامگان در رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران است. دو تیم ملوان و سیاه جامگان قبلا هرگز با هم بازی نکرده اند.

 

جایگاه:

 

جایگاه دو تیم در جدول رده بندی لیگ برتر تا پیش از شروع رقابت های هفته پانزدهم در جدول زیر آمده است. در سمت چپ نیز وضعیت نتیجه گیری تیمها در ۵ بازی اخیرشان را به ترتیب از راست به چپ ملاحظه می کنید. (رنگ سبز نماد پیروزی، رنگ قرمز نماد شکست و رنگ خاکستری نماد تساوی است)

 

 

 

نکات بازی:

 

دو تیم ملوان و سیاه جامگان در حالی در آخرین هفته ی نیم فصل اول رقابت های لیگ پانزدهم به مصاف هم می روند که فرهاد کاظمی سرمربی حریف در همین نیم فصل یک بار با راه آهن مقابل ملوان شکست خورده و این دومین تقابل وی با ملوان و حمید استیلی این بار با تیم سیاه جامگان است.

 

نکات بیشتر در مورد این بازی را در تصویر زیر می بینید:

 

 

پخش زنده:

 

این دیدار به طور زنده از شبکه استانی باران پخش خواهد شد.

 

پیش بینی شما از نتیجه ی دیدار ملوان – سیاه جامگان چیست ؟ نظر خود را با ما و سایر هواداران ملوان به اشتراک بگذارید.

 

ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net