ملوان در برابر صبای قم هم بازنده شد و کادرفنی این تیم اعتقاد دارد اشتباهات داوری در سومین شکست پیاپی […]

ملوان در برابر صبای قم هم بازنده شد و کادرفنی این تیم اعتقاد دارد اشتباهات داوری در سومین شکست پیاپی شان بی تاثیر نبوده است.

 


 

 

به گزارش “ورزش سه”، مهدی حسینی نسب درباره دیدار با صبای قم گفت: در برابر صبا هم مثل دیدار برابر سایپا و تراکتورسازی خوب و سرتر از حریف بودیم اما به نتیجه نرسیدیم.

وی ادامه داد: ملوان روی بدشانسی است. در این بازی ۵-۶ بازیکن اصلی ما مصدوم بودند و مازیار زارع هم بعد از ۴۵ روز مصدومیت در ترکیب تیم قرار گرفت و بازیکن صد در صدی نبود. با این حال مازیار با غیرت بازی کرد.

دستیار استیلی در ملوان درباره فرصت سوزی های بازیکنان این تیم و دلیل آن اینطور توضیح داد: موقعیت‌های ما گل نشد و تک موقعیت حریف تبدیل به گل شد همان طور که در بازی تراکتورسازی چنین وضعیتی داشتیم. با این حال بازیکنان جوان توانسته‌اند در ملوان خوب کار کنند. این بازیکنان اگر با تجربه‌تر شوند می‌توانند آینده ملوان را بسازند و روزهای خوشی را برای ملوان رقم بزنند. مربیان بومی ملوان مثل قدیر بحری هم تاکید می‌کند که ملوان در سال‌های گذشته به این خوبی و زیبایی فوتبال بازی نمی‌کرده است.

حسینی نسب که از داوری و اشتباهات آن در دیدارهای اخیر تیمش ناراضی بود در این باره گفت: در این مسابقه داور باید یک پنالتی به سود ما می‌گرفت. اما نه تنها چنین کاری نکرد و دهنوی را از صبا اخراج نکرد که به جای گرفتن یک پنالتی به سود ملوان نوری را از ملوان اخراج کرد. اگر این شرایط برعکس بود و داوری به ضرر صبا سوت زده بود دیگر نمی‌شد دایی را کنترل کرد.اما حمید استیلی با حجب و حیاست و حرفی نمی‌زند. با این حال اشتباهات داوری به ملوان ضربه زده است.