پژمان نوری کاپیتان ملوان که در بازی مقابل صبا اخراج شد، معتقد است که داور یک‌طرفه و به سود صبا […]

پژمان نوری کاپیتان ملوان که در بازی مقابل صبا اخراج شد، معتقد است که داور یک‌طرفه و به سود صبا سوت می‌زد.

نوری به خبرنگار “ورزش سه”، گفت: من در این بازی دو کارت زرد گرفتم که درنهایت منجر به اخراجم شد. اولین کارت در صحنه‌ای اتفاق افتاد که من کاملاً بی‌گناه بودم، اما شرایط کارت زرد دوم بدتر بود چون داور در صحنه‌ای که روی من پنالتی شده بود، به من کارت زرد دوم را نشان داد و نه‌تنها خطای حریف را نگرفت بلکه من را هم از تیم اخراج کرد و باعث شد تا من از بازی آینده ملوان مقابل سیاه‌جامگان هم که برای ما خیلی مهم است حضور نداشته باشم.

او ادامه داد: داور دیروز در بازی ما استرس زیادی داشت و متاسفانه در فوتبال ایران هر کس داد و بیداد نکند به‌حقش نمی‌رسد. اگر صحنه‌های بازی را نگاه کنید می‌بینید که داور خیلی پراشتباه قضاوت کرد. من بابت اخراج خودم از هوادارن ملوان عذرخواهی می‌کنم هرچند که من در این اخراج مقصر نبودم.

وی افزود: ما نسبت به صبا در این بازی عملکرد بهتری داشتم و موقعیت‌هایی بیشتری را هم روی دروازه حریف خلق کردیم که متاسفانه به گل تبدیل نشد ولی در نیمه دوم صبا بر بازی حاکم شد و عملکرد خوبی نمایش گذاشت. متاسفانه ما در این بازی هم موقعیت‌های زیادی برای گل زنی داشتیم که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم و نتیجه بگیریم.

نوری در مورد سیستم دفاعی ملوان و انتقاداتی که به استیلی می‌شود، گفت: در دو بازی اخیر یعنی دیدار با تراکتور و صبا شرایط متفاوت شده و ما موقعیت‌های خوبی به دست آوردیم که متاسفانه نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. می‌خواهم به آقای استیلی هم بگویم که اگر تیم می‌برد همه در پیروزی شریک هستند و زمانی که نتیجه نمی‌گیرد هم تنها مربی یا بازیکن مقصر نیستند و همه در نتایج شریک هستند.

کاپیتان ملوان با اشاره به فصل گذشته گفت: ما باید تلاش کنیم همچون لیگ پیش خودمان را پیدا کنیم و نتایج لازم را به دست آوریم. اگر ملوان بتواند در چند بازی آینده‌اش نتیجه بگیرد شرایط بهبود پیدا می‌کند.

او معتقد است که مشکلات مالی برای ملوان همیشه وجود داشته، او اضافه کرد: مسوولین باشگاه در تلاش هستند تا این مساله را بر طرف کنند. متاسفانه تا الان که به نیم‌فصل لیگ نزدیک می‌شویم هنوز هیچ اسپانسری با باشگاه به توافق نرسیده است. بازیکنان ما در این هفته‌ها از دل و جام مایه گذاشتند و همه تلاششان را برای موفقیت ملوان انجام داده‌اند ولی به هر حال باید قبول کنیم که مشکلات مالی تمرکز بازیکنان را از بین می‌برد و تیم ملوان که پتانسیل داشت در میان تیم‌های بالای جدولی باشد، در چند هفته اخیر مخصوصاً به نتیجه نرسید است.

«باید سعی کنیم بازیکنان مؤثر خودمان را حفظ کنیم» نوری افزود: من هم از قانون فدراسیون مینی بر اینکه اگر تا نیم‌فصل ۳۰ درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان پرداخت نشود آنها می‌توانند از تیم جدا شوند، مطلع هستم ولی ما باید سعی کنیم که بازیکنان مؤثر ملوان را نگه‌داریم.

کاپیتان نوری در پایان گفت: من می‌دانم که جایگاه فعلی ملوان در جدول درشان این تیم و هواداران خوب آن نیست. در دو هفته گذشته ما خوب بازی کردیم ولی نتوانستیم گل بزنیم. بازی هفته آینده مقابل سیاه‌جامگان برای ما ۶ امتیازی است و باید همه دست به دست هم بدهیم تا بتوانیم ۳ امتیاز این بازی را کسب کنیم.