سرمربی ملوان انزلی به قضاوت داور دیدار تیمش با صبا معترض بود.   به گزارش “ورزش سه”، حمید استیلی بعد […]

سرمربی ملوان انزلی به قضاوت داور دیدار تیمش با صبا معترض بود.

 

به گزارش “ورزش سه”، حمید استیلی بعد از شکست خارج از خانه تیمش برابر صبا در جمع خبرنگاران حاضر شد.

 

شایسته بودیم اما شکست خوردیم

بازی را خوب آغاز کردیم و حتی نیمه اول دروازه‌بان ما زمین هم نخورد. مثل سه بازی اخیر علی رغم شایستگی شکست خوردیم. هیچوقت راجع به داوری صحبت نمی کنم اما پنالتی برای ما نگرفتند و کارت زرد پژمان نوری بی‌دلیل بود و در اخطار دوم هم فیلم نشان داد که پنالتی روی نوری را نگرفتند و به جای آن کارت زرد دادند.

 

شرمنده مردم انزلی شدیم

شرایط بازی طوری رقم خورد علی رقم حملاتی که داشتیم در نهایت شکست خوردیم. حریف بعد از ۱۰ نفره شدن ما دو، سه مرتبه صاحب فرصت شد. از نحوه بازی بازیکنانمان راضی بودیم و واقعا با جان و دل بازی کردند. ۷۰.۶۰ درصد ملوان امروز زیر ۲۰ سال بود. شایسته باخت در سه بازی اخیر نبودیم اما این اتفاق افتاد. شرمنده مردم انزلی شدیم. آنها این جوانگرایی که لطمات زیادی دارد و خط حمله نداشتیم شاید نخواهند. علی عابدی بازیکن ۱۹ ساله را وارد زمین کردم که قطعا آینده‌دار است. امیدوارم بهتر بازی کنیم. نحوه بازی بازیکنانمان فوق‌العاده بود اما نتیجه منصافه نبود.

 

اتفاقات فوتبالی به ضرر ماست

در نیمه دوم صبا چون بازی مستقیم انجام می داد بهتر بازی کرد. آنها روی برخورد توپ با مدافعمان به گل رسیدند. اتفاقات فوتبالی به ضرر ماست. شش بازیکن در تیم ما نبودند اما جوانان ما خوب کار کردند. قول می دهم در نیم فصل دوم بهتر کار می کنیم. پورقاز آسیب دیدگی داشت و به این دلیل بازی نمی‌کرد. باشگاه نیز هیچ اولتیماتومی به من نداده است.