سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: متاسفانه آقایان در کمیته انضباطی آئین‌نامه خودشان را نقض می‌کنند و به نوعی قانون […]

سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: متاسفانه آقایان در کمیته انضباطی آئین‌نامه خودشان را نقض می‌کنند و به نوعی قانون را نفی می‌کنند.

 

به گزارش خبرگزاری فارس، علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار با ملوان اظهار داشت: بازی فردا مطابق معمول جز بازی‌های حساس است و سعی می‌کنیم  در بازی‌ خانگی پیروز شویم.

 

وی ادامه داد: با تمام احترامی که برای ملوان قائل هستم و خیلی از دوستانم در این تیم هستند اما نمی‌خواهیم از کورس جدول عقب بمانیم و امیدوارم با دست پر زمین را ترک کنیم.

 

دایی در مورد مصدومان و محرومان تیمش گفت: فرشید باقری مصدوم است و فرید کریمی هم به دلیلی که نمی‌دانم محروم است، امیدوارم که بتوانیم سه امتیاز این بازی را بگیریم.

 

وی در مورد اینکه چرا فرید کریمی محروم است، گفت: من در مورد این مسایل صحبت نمی‌کنم و کلی مدارک داریم که این مسایل ربطی به باشگاه ما پیدا نمی‌کند و فرید کریمی بر اساس آئین‌نامه‌هایی که خودشان دارند باید بازی کند اما نمی‌دانم چرا در این بازی مهم چنین دستوری صادر شده است. فرید کریمی به صورت قانونی بازی می‌کند و این تصمیم کمیته انضباطی نفی قانون است. آقایان با آئین‌نامه و قوانینی که خودشان وضع کردند مقابله می‌کنند و مسایل غیر فوتبالی هم شاید در این مساله دخیل باشد.

 

دایی در مورد اینکه حمید استیلی از غیبت ۶ بازیکن ملوان صحبت کرده و اینکه این مساله می‌تواند به سود صبا باشد، گفت: این نظر استیلی است و برای ملوان احترام خاصی قائل هستم، اما بازیکنانی که جانشین اصلی‌ها می‌شوند خیلی انگیزه دارند. این مساله خطرناک تر است و مقابل بازیکنانی باید بازی کنیم که شناخت کافی از آنها نداریم و ممکن است کارهای عجیب و غریب انجام بدهند. غیبت بازیکنان در یک تیم تاثیرگذار است اما شاید غیبت آنها به نفع ملوان هم باشد.

 

سرمربی صبا گفت: ما هم ۲ بازیکن کلیدی خودمان را نداریم. نمی‌توانیم به این بسنده کنیم که ملوان ۶ بازیکن ندارد و این تیم ۲۶-۲۷ بازیکن دارد و تیم پرقدرتی است و ملوان همیشه ملوان است. امیدوارم بتوانیم از نقاط ضعف حریف استفاده کنیم.