مدیرعامل باشگاه ملوان گفت: خبر حضور علی کریمی در کادرفنی ملوان را در روزنامه خواندم و هیچ درخواستی از سوی […]

مدیرعامل باشگاه ملوان گفت: خبر حضور علی کریمی در کادرفنی ملوان را در روزنامه خواندم و هیچ درخواستی از سوی کادر فنی در این مورد نداشتم.

 

 

مسعود رضائیان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد مشکلات مالی باشگاه ملوان گفت: در حال حاضر خبر جدیدی نیست و وضعیت کماکان به همان شکل سابق است.

 

وی در مورد اینکه اگر باشگاه نتواند ۳۰ درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان تا نیم فصل را پرداخت کند بازیکنان می‌توانند قراردادشان را یکطرفه فسخ کنند، گفت: اینگونه هم نیست. در فصول گذشته هم این مسایل وجود داشت اما بازیکنان از تیم‌هایشان جدا نشدند در همین ملوان هم بازیکنان مشکلات مالی را تحمل کردند.

 

رضائیان در مورد مذاکره دلال‌ها با بازیکنان جوان ملوان گفت: مذاکرات مخفیانه، سودجویانه و غیرقانونی همیشه در فوتبال ما وجود داشته و نمی‌توانیم با این مساله مقابله کنیم. این مساله قابل اثبات هم نیست که بتوانیم شکایت کنیم.

 

مدیرعامل باشگاه ملوان در مورد اینکه پیشنهاد به علی کریمی برای حضور در کادرفنی این تیم، گفت: من هم این خبر را در روزنامه خواندم. تاکنون از سوی کادرفنی باشگاه درخواستی برای حضور کریمی در کادرفنی ملوان نداشته‌ایم.