سرمربی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی گفت: تیم ما از لحاظ فوتبالی پیشرفت کرده و امیدوار هستیم که در بازی‌های […]

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی گفت: تیم ما از لحاظ فوتبالی پیشرفت کرده و امیدوار هستیم که در بازی‌های آینده نتایج خوبی بگیریم.

 

 

حمید استیلی، سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شرایط تیمش، مشکلات مالی و … صحبت‌هایی را انجام داد که در زیر می‌خوانید:

 

* تسنیم: مثل اینکه بازیکنان شما قبل از بازی با تراکتورسازی از باشگاه پول گرفتند؟

درصد کمی از قراردادهای آنها پرداخت شد. آنهایی که مبلغ قراردادشان پایین است، کمی بیشتر گرفتند و آنهایی که قرارداد سنگین‌تری دارند، دو تا سه درصد از مبلغ قراردادهایشان را دریافت کردند. باشگاه دنبال این است که بتواند مشکلات مالی را برطرف کند.

 

* تسنیم: خودتان تا الان چند درصد از مبلغ قراردادتان را گرفته‌اید؟

صفر درصد! من هیچ پولی از ملوان نگرفتم.

 

* تسنیم: پس با چه انگیزه‌ای کار می‌کنید؟

من رفیق‌باز هستم و به‌خاطر احمد دنیامالی به ملوان آمدم. وقتی کار را شروع کردیم، قرار شد مشکلات حل شود و امیدوارم این اتفاق رخ دهد. می‌خواهم به خاطر ملوان و مردم انزلی نهایت تلاشم را به‌کار بگیرم و چیزی کم نمی‌گذارم.

 

* تسنیم: با این شرایط مربیگری در ملوان برای‌تان سخت نیست؟

قطعاً سخت است. مشکلات مالی از یک طرف و بحث امکانات و آب و هوا هم از طرف دیگر ما را اذیت می‌کند. ما باید در باران‌های سیل‌آسا و وحشتناک انزلی، تمرین و بازی کنیم.

 

* تسنیم: در چند روز گذشته گفته شد که شاید استعفا بدهید. این موضوع واقعیت داشت؟

فعلاً کارم را انجام می‌دهم. همه ما تلاش می‌کنیم تا تیم خوبی داشته باشیم و معتقدم ملوان از لحاظ فوتبالی پیشرفت کرده است. جوان‌های خوبی را به تیم اضافه کردیم و در دو بازی گذشته شایسته این بودیم که امتیاز بگیریم، اما متأسفانه نشد.

 

* تسنیم: وضعیت آسیب‌دیدگی مهاجمان ملوان به کجا رسید؟

آرش افشین را سه تا چهار هفته در اختیار نداریم و فرزاد حاتمی هم قطعاً به بازی بعدی ما نمی‌رسد. همچنین وضعیت جلال رافخایی مبهم است. دنبال این هستیم که اگر شرایط مهیا شد، یک مهاجم جدید جذب کنیم.

 

* تسنیم: به نظر شما چه تیمی شانس بیشتری برای قهرمانی در لیگ این فصل دارد؟

واقعاً قابل پیش‌بینی نیست، چون هنوز نیم‌فصل دوم شروع نشده و مطمئناً اتفاقات زیادی رخ خواهد داد. فاصله تیم‌ها خیلی نزدیک است و حتی وقتی تیم اول جدول با تیم آخر بازی می‌کند، نمی‌توان چیزی را پیش‌بینی کرد.

 

منبع : تسنیم