سرپرست تیم فوتبال ملوان می‌گوید تمرینات این تیم در غیبت مهاجمان مصدومان این تیم برگزار می‌شود.         […]

سرپرست تیم فوتبال ملوان می‌گوید تمرینات این تیم در غیبت مهاجمان مصدومان این تیم برگزار می‌شود.

 

 

 

 

مجتبی احمدی در گفت‌و‌گو با ایسنا، درباره وضعیت مصدومان ملوان پس از اتمام هفته سیزدهم، اظهار کرد: فعلا با لشکری از مصدومان مواجه هستیم. فرزاد حاتمی بعد از بازی با تراکتورسازی بار دیگر مصدوم شد و این روز‌ها برای بهبود مصدومیتش فیزیوتراپی می‌کند. او در تهران به سر می‌برد و به محض اینکه خوب شود به تیم اضافه خواهد شد. در شرایطی که با کمبود مهاجم مواجه هستیم، باید حاتمی را به سرعت آماده کنیم.

 

 

 

 

او اضافه کرد: آرش افشین هم با مصدومیت قبلی و قدیمی خود دست و پنجه نرم می‌کند و طبق آخرین صحبتی که با پزشکان تیم داشتم دو، سه هفته‌ای نمی‌تواند ما را همراهی کند. آبشک هم در بازی با تراکتور مصدوم شده و به مداوای مصدومیتش می‌پردازد اما جلال رافخایی تقریبا بهبود یافته و از فردا می‌تواند در تمرینات گروهی شرکت کند.

 

 

 

 

سرپرست تیم فوتبال ملوان درباره جذب بازیکن در فصل نقل‌و‌انتقالات گفت: بنا به دستور حمید استیلی، حامد نورمحمدی در تمرینات حاضر شده اما هنوز جذب او قطعی نشده است. سعی ما این است که با بهتر شدن وضعیت مالی باشگاه یک مهاجم را جذب کنیم.

 

 

 

 

احمدی درباره برنامه این تیم در تعطیلات لیگ، افزود: فعلا که تمرینات‌مان را پیگیری می‌کنیم تا بازیکنان آماده بمانند. هنوز هیچ بازی دوستانه‌ای را تدارک ندیده‌ام.

 

 

 

 

او در پایان درباره حل بخشی از مشکلات مالی بازیکنان نیز اظهار کرد: در هفته‌های گذشته به طور میانگین حدود پنج تا هفت درصد از حقوق بازیکنان را پرداخت کردیم. البته این عدد برای بازیکنان مختلف متفاوت است. طبق قولی که آقای دنیامالی، رییس هیات مدیره ملوان داده‌اند تا پایان نیم فصل قصد داریم تا ۳۰ درصد از مشکلات مالی را حل کنیم.