مدیرعامل باشگاه ملوان گفت: پروسه جذب مهاجم را بنا به درخواست سرمربی تیم آغاز کرده‌ایم اما اگر منابع مالی تامین […]

مدیرعامل باشگاه ملوان گفت: پروسه جذب مهاجم را بنا به درخواست سرمربی تیم آغاز کرده‌ایم اما اگر منابع مالی تامین نشود، نمی‌توانیم مهاجم خارجی جذب کنیم.

 

مسعود رضاییان در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص درخواست رسمی استیلی از باشگاه ملوان برای جذب مهاجم اظهار داشت: استیلی درخواست خود را به صورت شفاهی برای جذب مهاجم به من گفت و ما پروسه جذب مهاجم را آغاز کرده‌ایم.

 

وی در پاسخ به این پرسش که با توجه به مشکلات مالی شدید ملوان آیا این باشگاه قادر به جذب مهاجم جدیدی خواهد بود، اظهار داشت: پروسه پیدا کردن و جذب مهاجم همزمان با پروسه جذب منابع مالی جدید برای باشگاه است. اعضای هیئت مدیره قول داده‌اند تا نیم فصل بخشی از مطالبات مالی بازیکنان را پرداخت کنند، بنابراین اگر منابع مالی تامین شود مهاجم خارجی خوب و با کیفیت هم می‌توانیم جذب کنیم اما اگر منابع مالی تامین نشود، فقط می‌توانیم مهاجم ایرانی جذب کنیم که شرایط ما را بپذیرد.

 

مدیرعامل باشگاه ملوان در پاسخ به این پرسش که آیا حاتمی بخشیده شد که در تمرینات این تیم و حتی بازی رسمی ملوان حضور پیدا کرد، تصریح کرد: بحث بخشیده شدن نیست بلکه روال در باشگاه‌ها بدین صورت است که پاداش‌ها در طی فصل پرداخت شده و جریمه‌ها نیز در پایان فصل محاسبه می‌شود و حاتمی از این قانون مستثنی نیست. ما همه بازیکنان از جمله حاتمی را دوست داریم اما باشگاه هم قوانین و مقررات خاص خود را دارد ضمن اینکه وقتی به بازیکن پولی نداده‌ایم چه چیزی را جریمه کنیم.

 

رضاییان ادامه داد: برخی کارها مانند عبور از چراغ قرمز است و به همین دلیل نمی توانستیم تخلف حاتمی را نادیده بگیریم اما مگر می‌شود به دنبال ماشینی که چراغ قرمز را رد کرده دوید، آن را نگه داشت و نقدا جریمه را از وی گرفت؟

 

وی در مورد پرداختی‌های باشگاه ملوان به بازیکنان گفت: ما هفته گذشته ۵ درصد از قرارداد بازیکنان را پرداخت کردیم و به طور میانگین رقم پرداختی‌های‌مان را به ۱۲ درصد رساندیم، ضمن اینکه هیئت مدیره قول داده‌اند تا نیم فصل بخش دیگری از مطالبات مالی بازیکنان و کادرفنی را پرداخت کنند.

 

مدیرعامل باشگاه ملوان در خصوص اینکه مصدومیت مهاجمان این تیم فشار زیادی به کادرفنی وارد کرده، تاکید کرد: متاسفانه آرش افشین از ناحیه پا دچار شکستگی شده و فعلا معلوم نیست چه زمانی به تمرینات تیم بر می‌گردد و پزشکان برروی  حاتمی کار می‌کنند اما معلوم نیست به بازی با صبای قم در هفته چهاردهم لیگ برتر برسد این مصدومیت‌ها آسیب زیادی به نتایج تیم رسانده است.