مدیرعامل باشگاه ملوان گفت : به دلیل آسیب دیدگی بازیکنان کلیدی ، ملوان بازیکن تمام کننده ندارد و واکنش تماشاگران […]

مدیرعامل باشگاه ملوان گفت : به دلیل آسیب دیدگی بازیکنان کلیدی ، ملوان بازیکن تمام کننده ندارد و واکنش تماشاگران نسبت به نتایج بازی ها حتی اگر منصفانه هم نباشد ، کاملاً طبیعی است .

 

 

مسعود رضائیان  در گفتگو با خبرنگار ایرنا،مسعود رضاییان با اشاره به این که شرایط بد مالی باشگاه به تنهایی در کسب نتایج ضعیف دخالت ندارد ، افزود : ملوان در اوایل فصل نیز شرایطی این چنینی داشت و حتی توانست بازی های سخت تر از این را نیز با پیروزی پشت سر بگذارد .

 

وی با تاکید براین که برخی مشکلات تیم به موارد مالی مربوط نیست ، اظهار کرد : در کسب نتایج ضعیف ، موارد فنی نیز دخالت دارد ، چرا که وقتی بازیکنان خط حمله تیم دچار آسیب دیدگی شده و از دور مسابقه خارج شدند ، تا تعطیلات نیم فصل و زمان نقل و انتقالات ، عملاً نمی توانیم کاری صورت دهیم .

 

رضاییان ، جذب بازیکن جدید و رسیدن بازیکنان آسیب دیده به شرایط ایده آل در تعطیلات نیم فصل را یکی از راه های نجات تیم از شرایط فعلی عنوان و تصریح کرد : در بازی مقابل تراکتورسازی ، آرش افشین و سیدجلال رافخایی را به دلیل آسیب دیدگی در ترکیب نداشتیم و علاوه بر آن ، از بازیکنی مثل فرزاد حاتمی استفاده کردیم که نیمه آسیب دیده بود و با وجود این که با کمک پزشکان به بازی رسیده بود ، باز در نیمه ی دوم دچار آسیب دیدگی شد .

 

مدیرعامل باشگاه ملوان با تاکید براین که درصورت مساعد شدن شرایط مالی باشگاه می توان در نیم فصل ، جاهای خالی مورد نیاز فنی تیم را پرکرد ، افزود : می بایست مشکلات گل نزدن تیم در درجه ی اول اهمیت قرار گیرد ، چرا که وقتی موقعیت گل ایجاد می شود و تیم هم بازی خوبی از خود به نمایش می گذارد و فرصت ها را نیز از تیم حریف می گیرد ، پس تمام کننده وجود ندارد و این خلاء باید در نیم فصل پر شود .

 

به گفته ی رضاییان اگر مطابق قولی که مسوولان داده اند ، شرایط مالی باشگاه در نیم فصل مساعد شده و بازیکنان به لحاظ روحی و مالی ، تامین شده و دغدغه یی نداشته باشند ، آن وقت می توانند با روحیه یی مضاعف و خیالی آسوده به تمرینات خود و کسب نتیجه ی لازم دربازی فکر کرده و تمرکز لازم را داشته باشند .

 

مدیرعامل ملوان تصریح کرد : درصورت فراهم نشدن شرایط مالی مجبورخواهیم بود با همین شرایط فعلی و بازیکنان موجود و همچنین استفاده از بازیکنان خوبی که حتی در لیگ های پایین تر بازی می کنند و یا در نیم فصل به عنوان بازیکن سرباز به تیم اضافه خواهند شد ، ملوان را تقویت کنیم .

 

رضاییان با اذعان به این که درهمه جای دنیا اگرتیمی نتیجه نگیرد ، مورد انتقاد تماشاگر واقع می شود ، گفت : باید با این واقعیت کنار بیاییم که تماشاگر برد می خواهد و در صورت باخت ناراضی و ناراحت بوده و می بایست آن را ابراز کند و حتی اگر این دیدگاه تماشاگران از سوی ما منصفانه نباشد اما واکنشی کاملاً طبیعی است .

 

وی با تاکید بر این که در اعتراض تماشاگران جناح خاصی دخالت نداشته و اعتراض ها صرفاً به خاطر ناراضی بودن از نحوه ی عملکرد تیم است ، اظهار کرد : از هواداران انتظار داریم درشرایط بد ملوان در کنار این تیم و بازیکنانش باشند ، چرا که در زمان برد ، نیازی به تشویق وجود ندارد اما درشرایط بد کنونی و با وجود این همه مشکل در باشگاه بزرگی چون ملوان که حتی بازیکنانش را بی انگیزه کرده ، تنها انگیزه ی آنان که همان تماشاگران هستند کم لطفی نکرده و حامی تیم محبوب شان باشند .

 

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی از باسابقه ترین و پر افتخارترین تیم های کشور به شمار می آید .