مربی تیم فوتبال ملوان گفت: برخی از تماشاگران شعار «حیاکن رهاکن» را دوست دارند و برایشان فرقی نمی‌کند چه کسی […]

مربی تیم فوتبال ملوان گفت: برخی از تماشاگران شعار «حیاکن رهاکن» را دوست دارند و برایشان فرقی نمی‌کند چه کسی سرمربی تیم است.

 


مهدی حسینی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد وضعیت ملوان در تعطیلات لیگ، گفت: از دیروز تمرینات ملوان را آغاز کرده‌ایم. امیدوارم که مشکلات مالی باشگاه نیز هرچه زودتر حل شود البته قبل از بازی با تراکتورسازی حدود ۲تا ۳ درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان پرداخت شده است.

 

وی ادامه داد: آقای دنیا مالی رئیس محترم هیات مدیره باشگاه به دنبال حل مشکلات مالی هستند و می‌خواهند با جذب یک اسپانسر مشکلات مالی را کم کنند. مشکلات مالی هرچه زودتر حل شود وضعیت ملوان بهتر خواهد شد. ما در ملوان با کمترین بضاعت مالی و امکاناتی کار می‌کنیم و حتی مهاجم هم نداریم. فرزاد حاتمی در جریان بازی با تراکتورسازی هم مصدوم شد. زمین تمرین مناسب هم برای تمرین نداریم. با این حال در دیدار با تراکتورسازی ۱۰ موقعیت گلزنی ایجاد کردیم و بازیکنان ملوان در زدن ضربات آخر کم دقت هستند.

 

مربی ملوان در مورد شعار «حیاکن رها کن» شماری از هواداران علیه استیلی، گفت: اوایل از شنیدن این شعار ناراحت می‌شدم اما اکنون متوجه شده‌ام که عده قلیلی از تماشاگران هستند که این شعار «حیاکن رها کن» را دوست دارند و برایشان هم فرقی نمی‌کند سرمربی تیم چه کسی باشد! در حالیکه هواداران اصیل ملوان می‌دانند که باید با همه وجود و تا دقیقه آخر بازیکنان و تیم را حمایت کنند تا بازیکن بتواند کارش را به خوبی در میدان انجام بدهد. برخی تماشاگران انگار می‌خواهند هیجان را بالا ببرند و شعار «حیاکن رها کن» سر می‌دهند.

 

حسینی در مورد اینکه این نفرات دنبال مربیگری فرد خاصی در ملوان هستند، گفت: اگر فرد خاص هم بیاید بازهم این شعار را سر می‌دهند. هواداران واقعی حامی ملوان هستند.

 

وی در مورد اینکه ملوان بازی تدارکاتی در تعطیلات لیگ انجام خواهد داد یا نه، گفت: ملوان حتی برای انجام بازی تدارکاتی هم مشکلاتی دارد.