اختصاصی – روند بازیهای اخیر ملوان نشان می دهد که دقایق پایانی بازیها جایی است که ملوان بیشترین ضربه را […]

اختصاصی – روند بازیهای اخیر ملوان نشان می دهد که دقایق پایانی بازیها جایی است که ملوان بیشترین ضربه را از حریفان خود خورده است .

 

به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” ، ملوان در ۴ بازی اخیر خود در لیگ برتر به جز پیروزی مقابل فولاد ته جدولی ، مقابل سه تیم دیگر شکست خورده است ، این در حالی است که پیش از آن سه تساوی ۰-۰ متوالی را تجربه کرده بود ، اما چیزی که در این شکست ها بیشتر توجه را جلب می کند دقایق گلهایی است که ملوان دریافت کرده که همه ی آنها در یک سوم پایانی بازی بوده است .

 

در سه شکست اخیر ملوان مقابل پرسپولیس ، سایپا و تراکتورسازی حریفان موفق شدند ۵ گل را وارد دروازه ی ملوان کنند که این ۵ گل در دقایق ۶۵ ، ۶۷ ، ۷۶ ، ۷۸ و ۸۴ برای آنها به ثبت رسید یعنی در ۳۰ دقیقه پایانی بازی !

 

البته لازم به ذکر است ، گلهای خورده ی ملوان در یک سوم پایانی بازیها که می تواند مستقیماً به ضعف بدنی بازیکنان برگردد ، تنها به این ۳ بازی خلاصه نمی شود و از ۱۱ گلی که ملوان در ۱۳ بازی تحت سرمربیگری حمید استیلی دریافت کرده ، ۲ گل در نیمه ی اول و ۹ گل در نیمه ی دوم که به آن اصطلاحاً نیمه ی مربیان نیز گفته می شود ، و مشخصا در یک سوم پایانی بازی و از دقیقه ۶۰ به بعد وارد دروازه ی ملوان شده است .

 

با توجه به اینکه ملوان تمرینات پیش فصل را در روزهای اندک باقیمانده به مسابقات آغاز کرد ، این ضعف بدنی در هفته های ابتدایی لیگ قابل پیش بینی بود و به نظر می رسید با توجه به تعطیلی های بلند مدت و مکرر لیگ از هفته ی پنجم به بعد باید شاهد برطرف شدن آن بود که متاسفانه در هفته های اخیر بیش از پیش در تیم نمود پیدا کرد و مصدومیت های دائم بازیکنان کلیدی تیم می تواند یکی دیگر از نشانه های ضعف بزرگ این روزهای سپیدپوشان بندرانزلی باشد .

 

 

ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net