سرمربی تیم فوتبال ملوان می‌گوید تیمش نماینده سه استان شمالی کشور است.     به گزارش ایسنا منطقه گیلان، حمید […]

سرمربی تیم فوتبال ملوان می‌گوید تیمش نماینده سه استان شمالی کشور است.

 

 

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، حمید استیلی در نشست خبری پیش از بازی تیمش با تراکتور گفت: بازی سختی داریم و امیدوارم که با حمایت هواداران که نقش اصلی را دارند، بازی خوبی ارائه دهیم. مشکل ما یک سری بازیکنانی آسیب دیده است و برای این بازی آرش افشین، جلال رافخایی و مازیار زارع را در اختیار نداریم. فرزاد حاتمی دیروز در تمرین ما شرکت کرد و با تلاش دکترهای تیم بقیه بازیکنان‌مان سر حال هستند. صادق محرمی هم بعد از مدت‌ها به تیم اضافه شد. آماده‌ایم که بازی خوبی ارائه دهیم و نتیجه لازم را بگیریم.

 

 

وی در ادامه افزود: آرش افشین مصدومیت کهنه‌ای دارد ولی با تمام دردهایی که دارد در تمرین‌ها حاضر می‌شود. ما در تمرین‌ها به دنبال انگیزه بازیکنان هستیم، به همین خاطر بازیکنان‌مان با وجود عدم تمرکزی که دارند ولی با جدیت تمرین می‌کنند. ما این تیم را با بی‌پولی تا الان نگه داشته‌ایم و بازیکنان ما با تمام وجود در تمرین‌ها حاضر خواهند شد. مسئولان در تلاشند که درصدی از قرارداد بازیکنان را در این هفته به آن‌ها پرداخت کنند و تا نیم فصل بتوانند ۳۰ درصد قرارداد بازیکنان را به آن‌ها بپردازند ولی امسال شرایط اقتصادی کل کشور خوب نیست و این شامل حال ما هم شده است.

 

 

استیلی در ادامه گفت: استاندار گیلان و منطقه آزاد انزلی می‌تواند کمک‌های زیادی به تیم ملوان کنند چون ملوان نماینده ۳ استان شمالی ایران است و هدف همه خدمت کردن به ملوان است. باید همه خارج از مسائل سیاسی به این تیم کمک کنند تا این مردم که تمام زندگی‌شان به نتایج ملوان بسته است، خوشحال شوند. هواداران باید این را درک کنند که جوان‌هایی که ما به بازی می‌فرستیم آینده این باشگاه هستند. باید کمی حوصله کنند و تحمل‌شان را بالاتر ببرند. ما برای بازی فردا صددرصد برای برد به زمین خواهیم رفت و اگر بدشانسی مصدومیت‌های پیاپی مهاجمان‌مان گریبانگیر ما نمی‌شد، می‌توانستیم در دو بازی گذشته که موقعیت‌های فراوانی ایجاد کردیم، نتیجه لازم را هم کسب کنیم.