مدیرعامل باشگاه ملوان گفت:شکایت ها تعدادشان زیاد شده و اگر بعد از مدتی هم درآمدی از محل سازمان لیگ داشته […]

مدیرعامل باشگاه ملوان گفت:شکایت ها تعدادشان زیاد شده و اگر بعد از مدتی هم درآمدی از محل سازمان لیگ داشته باشیم باید به شاکیان پرداخت کنیم.

 

 

مسعود رضائیان در گفت و گو با خبرنگار کاپ، در رابطه با اعتصاب بازیکنان ملوان در هفته اخیر و بازگشت آنها به تمرین اظهار داشت: شاید بتوان گفت ما مدیریت بحران را انجام دادیم اما هر کاری می کنیم مثل تزریق یک مسکن است و این کارها یک درمان قطعی برای بحران ملوان نیست. من فقط می توانم به صورت مقطعی جو را آرام کنم اما مشکلات به صورت اساسی حل نشده است. به نظر می رسد کلید حل این مشکلات گم شده و ما هم مجبوریم با آن بسازیم.

 

 

وی همچنین افزود: برخی از این مسکن ها تاریخ مصرف شان بسیار محدود و کوتاه است و بعد از یکی، دو مسابقه دوباره با چنین بحرانی رو به رو می شویم. امیدوارم مشکلات ملوان خیلی زود به صورت اساسی حل شود و کسانی که دلشان برای این تیم می سوزند چاره ای بیندیشند. این روزها دائما از سوی کمیته انضباطی برگه هایی برای ما فکس می شود که نشان از شکایت مربیان و و بازیکنان سابق ملوان می شود. این شکایت ها تعدادشان زیاد شده و اگر بعد از مدتی هم درآمدی از محل سازمان لیگ داشته باشیم باید به شاکیان پرداخت کنیم.

 

 

مدیرعامل باشگاه ملوان در پاسخ به این سوال که تمام بازیکنان بعد از اعتصاب به تمرین برگشته اند تصریح کرد: خوشبختانه این اتفاق رخ داده. ممکن است دو، سه نفر از بازیکنان ما شرایط تمرین را نداشته باشند اما به صورت اختصاصی زیر نظر پزشکان و بدنساز تیم تمرینات خود را ادامه می دهند. در واقع کسی را نداریم که این روزها در خانه نشسته باشد و تمرین نکند.

 

 

وی درباره اینکه گفته بود با فرزاد حاتمی به خاطر مصاحبه های اخیرش برخورد خواهد شد گفت: ما با تمام مصاحبه هایی از این دست در چارچوب آئین نامه انضباطی باشگاه برخورد می کنیم. حاتمی نیز از این قاعده مستثنی نیست و به موقع در کمیته انضباطی در مورد اظهارات این بازیکن تصمیم گیری خواهیم کرد.

 

 

رضائیان در پایان در رابطه با رویارویی ملوان مقابل تراکتورسازی که هر دو از تیم های نظامی فوتبال ایران هستند بیان داشت: برخی این بازی را جنگی برای سربازان لیگ برتر عنوان کرده اند اما به نظرم هر دیدار از لیگ برتر برای ما یک مبارزه است و حیف است که از واژه نه چندان جالبی مثل جنگ برای آن استفاده کنیم. با این که این فصل تراکتورسازی نتایج خوبی کسب نکرده اما اگر در مجموع به نتایج آنها در سال های اخیر دقت کنیم همواره جزو مدعیان قهرمانی بوده اند. پس بدین ترتیب حتی در انزلی نیز مقابل این تیم کار سختی در پیش داریم.