سرمربی تراکتورسازی گفت: اگر مربی‌ای آمد و افتخارات من را تکرار کرد در آسمان‌ها به من بگویید.     به […]

سرمربی تراکتورسازی گفت: اگر مربی‌ای آمد و افتخارات من را تکرار کرد در آسمان‌ها به من بگویید.

 

 

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، تونی اولیویرا در نشست خبری پیش از بازی تیمش با ملوان گفت: این بازی هم مثل بازی‌های دیگر است و همه بازی‌های لیگ شرایط خاص خودش را دارد. ما می‌دانیم که این بازی هم برای ما سخت است چون مقابل تیمی بازی می‌کنیم که هم از لحاظ جدولی و هم از لحاظ بازیکن تیم خوبی است. آن‌ها همیشه در خانه خودشان برای هر تیمی مشکل‌ساز هستند. ما برای این بازی تدابیر خاصی انجام داده‌ایم و با انگیزه‌ای که در بازیکنانم می‌بینم به دنبال امتیازات کامل این بازی هستیم.

 

 

وی در ادامه در مورد عدم نتیجه‌گیری مطلوب تراکتورسازی در لیگ برتر گفت: شما می‌دانید که چند نفر از فصل گذشته در تیم ما مانده‌اند؟ ما از فصل گذشته فقط دو بازیکن داریم و سربازهای ما چندین ماه بود که پا به توپ نشده بودند و ۵ بازیکن خارجی به ما اضافه شدند. پروسه ساخت یک تیم نیاز به زمان دارد و ما این کار را انجام دادیم. شما می‌دانید که در ۵ ماه گذشته چند بار لیگ تعطیل شده است. این برای تیمی مثل ما که در حال رشد است بسیار مضر است. تیم ما مثل ذوب آهن و سپاهان نیست. ما با ۱۱ بازیکن کار را شروع کردیم. فکر کنم ۵-۶ دلیل برای این موضوع برای شما آوردم.

 

 

وی در پایان افزود: ما ۱۴ بازی انجام دادیم. ۱۲ بازی در لیگ و ۲ بازی در جام حذفی. من می‌دانم که یک روز می‌میرم و اگر یک مربی در تراکتور توانست دو بار نایب قهرمان شود و یک جام حذفی بیاورد در آسمان‌ها به من زنگ بزنید و بگویید که یک مربی بهتری نسبت به من آمده است.