سرمربی ملوان گفت : در حال رایزنی با مسوولین هستیم تا ورود تماشاچیان به بازی با تراکتور را رایگان کنند .   […]

سرمربی ملوان گفت : در حال رایزنی با مسوولین هستیم تا ورود تماشاچیان به بازی با تراکتور را رایگان کنند .

 

 

 

به گزارش کاپ ، حمید استیلی درباره ی دیدار امروزش با محمود فکری پیشکسوت ملی پوش باشگاه ملوان که در زندان به سر می برد ، اظهار داشت : محمود فکری از بازیکنان قدیم ملوان و تیم ملی ایران بوده و زحمات زیادی برای فوتبال این کشور کشیده است . حدود ۸ سال است که او در زندان به سر می برد و ما وقتی این خبر را شنیدیم دنبال زمانی بودیم تا با او دیدار کنیم .

 

وی در ادامه افزود : سرانجام امروز این اتفاق افتاد و به زندان لاکان رفتیم . خوشبختانه رییس زندان لطف زیادی به ما داشتند و گفتند از لحاظ اخلاقی از محمود فکری کاملاً راضی هستند و ان شاالله سعی می کنیم به لطف مسوولین شرایطی را فراهم آوریم تا محمود فکری به زودی آزاد شود .

 

استیلی درباره ی خبری که مبنی بر رسیدن پول به باشگاه در روزهای آتی منتشر شده بود ، عنوان کرد : مسوولین باشگاه در حال تلاش هستند تا سریع تر مشکلات مالی را حل و منابع مالی را جذب کنند .

 

وی درباره ی تمرین پر حرف و حدیث دیروز ملوان گفت : خوشبختانه در تمرین دیروز همه حضور داشتند . طی صحبت هایی که مدیرعامل باشگاه با بازیکنان داشت شرایط بهتر شد و خدا را شکر همه تلاش می کنیم تا ملوان به شرایط ایده آل خود بازگردد .

 

سرمربی ملوان درباره ی علت غیبت پژمان نوری در جلسه ی دیروز رضاییان با بازیکنان اذعان داشت : پژمان یک مشکل شخصی داشت و جایی بود و نمی توانست در جلسه حضور پیدا کند اما به صورت تلفنی صحبت های خود را با مدیرعامل باشگاه انجام داد .

 

وی درباره ی بازگشت فرزاد حاتمی به تمرینات این تیم خاطرنشان کرد : فرزاد حاتمی به خاطر آسیب دیدگی در اختیار پزشک تیم بود ولی به دلیل وجود امکانات بهتر فیزیوتراپی در تهران او به پایتخت رفت و حالا امروز دوباره به تمرینات برگشته است . با او صحبت کردم . از لحاظ روحی در وضعیت مساعدی قرار ندارد اما کنار تیم خواهد بود و مطمئناً نیم فصل از جمع ما جدا نمی شود . البته چون هنوز مشکل مصدومیتش به طور کامل مرتفع نشده باید به صورت اختصاصی تمرین کند .

 

استیلی در پایان درباره ی بازی هفته ی سیزدهم تیمش مقابل تراکتورسازی گفت : بازی با تراکتور برای ما بسیار مشکل خواهد بود و به حمایت هواداران مان احتیاج داریم . در حال رایزنی با مسوولین هستیم تا ورود تماشاچیان به این بازی را رایگان کنند . زمین تختی هم که مشکلات فراوانی داشت در حال حاضر با تلاش مسوولین هیات فوتبال رو به بهبودی است تا ان شاالله برای بازی با تراکتورسازی آماده شود .

 

منبع : کاپ