بازیکن تیم فوتبال ملوان انزلی معتقد است، شرکت نکردن در تمرین برای بازیکنان این تیم پول نمی‌شود و مشکلات آنها […]

بازیکن تیم فوتبال ملوان انزلی معتقد است، شرکت نکردن در تمرین برای بازیکنان این تیم پول نمی‌شود و مشکلات آنها برطرف نخواهد شد.

به گزارش “ملوان کلاب” سعید یوسف‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره حضور بازیکنان ملوان در تمرین روز گذشته (سه‌شنبه) این تیم اظهار داشت: ما متولد شهر انزلی هستیم و به خاطر مردم باید در تمرین شرکت می‌کردیم. شرکت نکردن در تمرین برای ما پول نمی‌شود و مشکلات حل نخواهد شد.

وی در ادامه افزود: مدیرعامل باشگاه فقط مصاحبه کرده و پشت سر هم صحبت می‌‌کند. او مدام می‌گوید که بازیکنی که ۷۰۰ میلیون قراردادش است، در تمرین شرکت نمی‌کند، اما بازیکن ۲ میلیون تومانی در تمرین حاضر می‌شود. کسی نیست به مدیرعامل باشگاه ملوان بگوید که بازیکن ۲ میلیونی قهر نمی‌کند، چون قراردادش پایین است.

بازیکن تیم فوتبال ملوان در خصوص اینکه مسعود رضاییان، مدیرعامل باشگاه ملوان اعلام کرده که هر بازیکنی در تمرین غیبت کند، جریمه می‌شود، گفت: بازیکنی در تمرین غیبت نکرده است و اگر هم در تمرینات حضور دارند، به خاطر ملوان است. از پول سال گذشته ۷۰ درصد طلبکاریم و امسال هم ۳۰ میلیون تومان گرفته‌ایم.

یوسف‌زاده تصریج کرد: آقایان می‌گویند بازیکنی داریم که دو میلیارد قراردادش است و ۲۰ درصد پولش را گرفته است. ما که از این مسائل بی‌خبریم، اما امیدوارم شرایط ملوان هر چه که هست بهتر شود. ما نه تنها تا نیم‌فصل، بلکه تا پایان فصل هم حاضریم به خاطر انزلی همه چیز را تحمل کنیم.