مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی گفت: ما طبق آیین‌نامه باشگاه رفتار کرده و شاید زمانی به باشگاه پول برسد که دیگر […]

مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی گفت: ما طبق آیین‌نامه باشگاه رفتار کرده و شاید زمانی به باشگاه پول برسد که دیگر نتوانیم با فرزاد حاتمی کار کنیم.

 

 

مسعود رضاییان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره جلسه‌اش با برخی از بازیکنان ملوان بندرانزلی اظهار داشت: معترضانی که روز گذشته (دوشنبه) در تمرین شرکت نکرده بودند، امروز در باشگاه حاضر شدند. همان‌طور که قابل پیش‌بینی بود، این بازیکنان در مورد مطالبات‌شان صحبت کردند. این بازیکنان تأکید داشتند که مستاصل شده‌اند و وضعیت سختی دارند.

 

وی افزود: شرایط باشگاه را برای این بازیکنان تشریح کردیم و گفتیم که قرار است مشکلات موجود برطرف شود. باشگاه نیاز به اسپانسر دارد و این موضوع را برای بازیکنان توضیح دادم. از آنها خواستم که به تمرینات برگردند و تا نیم‌فصل به باشگاه فرصت بدهند. بازیکنان نیز اعلام کردند که چون تصمیم‌شان جمعی و مشورتی بوده، در مورد بازگشت به تمرینات نیز با هم مشورت می‌کنند و اگر به نتیجه‌ای نرسیدند، هر بازیکنی به تنهایی تصمیم خواهد گرفت.

 

مدیرعامل باشگاه ملوان تصریح کرد: به بازیکنان گفتیم که حق دارند برای مطالبات‌شان اعتراض کنند، ولی تمرین نکردن روش درستی نیست. برخی از این بازیکنان مشکل داشتند، اما اینکه گفته می‌شود لَنگ هزار تومان هستند، درست نیست.

 

رضاییان در واکنش به اظهارات فرزاد حاتمی علیه باشگاه ملوان گفت: حاتمی حرف خوبی زده و راحت و صریح منظورش را بیان کرده است و گفته که تا زمانی که پول نگیرد در تمرینات شرکت نمی‌کند. ما هم طبق آیین‌نامه باشگاه رفتار کرده و شاید زمانی به باشگاه پول برسد که دیگر نتوانیم با حاتمی کار کنیم.

 

وی خاطرنشان کرد: نظم و انضباط باشگاه باید رعایت شود. با وجود اینکه حسین ماهینی بلیت پرواز پیدا نکرده بود تا در تمرین شرکت کند، اما امروز به او گفتیم که قطعاً به دلیل غیبت در تمرین جریمه خواهد شد. هر بازیکنی در تمرینات غیبت کند، حتماً جریمه می‌شود، چون نظم و انضباط باشگاه باید رعایت شود.