مهاجم تیم فوتبال ملوان گفت: تا زمانی که مشکلات مالی‌ام برطرف نشود، حاضر نیستم در تمرینات ملوان شرکت کنم.   […]

مهاجم تیم فوتبال ملوان گفت: تا زمانی که مشکلات مالی‌ام برطرف نشود، حاضر نیستم در تمرینات ملوان شرکت کنم.

 

 

فرزاد حاتمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص اعتصاب برخی از بازیکنان تیم ملوان و اینکه چرا قبل از بازی با سایپا به تهران آمد، اظهار داشت: من به‌دلیل مصدومیت به تهران آمدم، ولی حتی اگر مصدوم هم نبودم در تمرینات ملوان شرکت نمی‌کردم. به‌شدت با مشکلات مالی مواجه هستم و مصدومیتم به‌خاطر فکر و خیال زیاد و بدهکاری بود. متأسفانه هیچ‌کس به فکر ما نیست و قول مسئولان باشگاه هم عملی نمی‌شود.

 

وی ادامه داد: ما این همه مشکل داریم اما چیزی تغییر نکرده است. شنیده‌ام آقای رضاییان گفته که اگر بازیکنان نیایند، جریمه شده یا از تیم کنار گذاشته خواهند شد. چرا باید در تمرینات شرکت کنیم؟ چرا باید مدام بدقولی ببینیم و اذیت شویم؟ من از رضاییان می‌پرسم که اگر خودش جای من بود می‌توانست این شرایط را تحمل کند؟ بهتر است او جواب بدهد که چرا من تا الان یک ریال هم پول نگرفته‌ام؟

 

حاتمی خاطرنشان کرد: صبر و تحمل هم حدی دارد و ما واقعا خسته شده‌ایم. دیگر نمی‌توانیم روی قول مسئولان باشگاه حساب کنیم. آقای دنیامالی چند بار قول دادند، چون هدف‌شان این بود که روحیه بازیکنان از بین نرود، ولی شرایط تغییر نکرده است. ما می‌خواستیم ۴۰ روز پیش تمرینات را تعطیل کنیم اما به‌خاطر حمید استیلی دوباره تمرین کردیم، حالا هم هیچ اتفاقی نیفتاده است.

 

مهاجم تیم فوتبال ملوان تصریح کرد: با این شرایط نمی‌توانم تمرین کنم و اگر پولم را نگیرم هرگز در تمرینات ملوان شرکت نخواهم کرد. اگر در این ۶ ماه یک جا کار می‌کردم، وضعیتم از این بهتر بود. فقط امیدوارم هواداران ملوان مرا درک کنند و در حالی‌که باشگاه اهمیتی به مشکلات نمی‌دهد، حداقل آنها ما را درک کنند.

 

منبع: تسنیم