سرمربی ملوان از جلسه مدیریت باشگاه با بازیکنانی که روز گذشته تمرین را تحریم کرده بودند خبر داد و گفت: […]

سرمربی ملوان از جلسه مدیریت باشگاه با بازیکنانی که روز گذشته تمرین را تحریم کرده بودند خبر داد و گفت: این مشکل امروز حل می شود و بازیکنان به تمرین باز می‌گردند.

 

 

 

 

 

حمید استیلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره حاشیه‌های تمرین روز دوشنبه ملوان و حضور نداشتن بازیکنان با تجربه ملوان مانند پژمان نوری، حسین ماهینی، مازیار زارع و … در این تمرینات اظها‌ر کرد: این بازیکنان به دلیل مشکلات مالی در تمرینات حاضر نشدند، اما روز سه‌شنبه جلسه‌ای را با مدیریت برگزار می‌کنند و مشکلاتشان را حل می‌کنند و در تمرین امروز حاضر می‌شوند.


 

 

 

سرمربی ملوان در واکنش به گفته رضاییان مبنی بر این که اگر بازیکنان امروز به تمرین نیایند جایی در ملوان نخواهند داشت، گفت: ان‌شا‌ء‌الله امروز این مشکل حل می‌شود و بازیکنان هم به تمرین می آیند و نمی گذاریم مشکلات بیش از این شود.

 

 

 

 

او درباره نظر سنجی برنامه “۹۰” مبنی بر انتخاب برتری هافبک دفاعی بعد از انقلاب که نام او هم در این لیست قرار داده شده بود، اما در پایان کریم باقری به عنوان برترین هافبک دفاعی انتخاب شد، افزود: از این که نام من هم در این لیست بود خوشحال هستم و از مسئولان برنامه هم تشکر می‌کنم که من را لایق دانستند. به همه دوستانم که نامشان در این لیست بود تبریک می گویم و امیدوارم که تمام بازیکنان‌مان همان طور که در زمین فو‌تبا‌ل ستاره هستند در اخلاق هم ستاره باشند. بعد از فو‌تبا‌ل اخلاق دومین مساله مهم برای یک ورزشکار است.

 

منبع : ایسنا