مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از همه آنهایی که به من رای دادند صمیمانه تشکر می کنم و رای مردم […]

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از همه آنهایی که به من رای دادند صمیمانه تشکر می کنم و رای مردم را افتخاری بزرگ برای خودم می دانم.

 

 

 

 

 

 

 

کریم باقری در گفت و گو با کاپ، درباره نظرسنجی شب گذشته برنامه ۹۰ اظهار داشت: اوایل برنامه را دیدم اما امروز صبح از نتیجه نظرسنجی مطلع شدم. برایم بسیار مهم بود که مردم چنین لطف و محبتی به من داشتند. از تک تک آنها تشکر می کنم ودست شان را می بوسم که به من چنین لطفی داشتم. در این نظرسنجی نفرات بزرگی بودند که تک تک شان می توانستند به عنوان بهترین انتخاب شوند و در میان آنها سیروس قایقران مربی و معلم من بود و باقی نفرانی که کاندیدا بودند همبازی من بودند و برایم عزیز هستند.

 

 

 

 

کریم باقری تصریح کرد: در این نظرسنجی می توانست نفرات شاخص و نامدار دیگری حضور داشته باشند که جایشان خالی بود که می توان به خیلی ها اشاره کرد.

 

 

 

 

وی درباره وضعیت تیم پرسپولیس گفت: برای بازی با نفت آماده می شویم و خوشبختانه بازیکنان ما همگی در خدمت تیم هستند و برخلاف بازی های گذشته بازیکنی با مشکلی مواجه نیست و آماده می شویم که یک بازی خوب مقابل نفت را به نمایش بگذاریم و از فرصت کافی برای تمرین کردن و آماده شدن برخوردار هستیم.

 

 

 

 

کریم باقری درباره تیم نفت تهران گفت: نفت مجموعه ای بسیار خوب و حرفه ای است که در سال های اخیر نتایج بسیار خوبی گرفته و امسال هم روند نتیجه گیری هایش را از چند هفته پیش آغاز کرده و مطمئن هستم که این تیم در نیم فصل دوم بسیار بهتر عمل خواهد کرد و آنها را حریفی سرسخت و قوی برای پرسپولیس می دانم و می توانند برای ما دردسرساز شوند و به همین دلیل باید تلاش خود را دوچندان کنیم تا بتوانیم در مقابل این تیم به پیروزی و کسب سه امتیاز برسیم.

 

 

منبع: کاپ