سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت : بازیکنان تیم ما تمرکز لازم را ندارند ولی حق شان مقابل سایپا پیروزی بود […]

سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت : بازیکنان تیم ما تمرکز لازم را ندارند ولی حق شان مقابل سایپا پیروزی بود .

 

 

 

 

حمید استیلی سرمربی ملوانان بندرانزلی در خصوص عملکرد تیمش در مقابل سایپا در هفته ی دوازدهم لیگ برتر اظهار داشت : تیم ما از لحاظ نحوه ی بازی فوق العاده بود ، هم در نیمه ی اول و هم در نیمه ی دوم موقعیت‌های زیادی داشتیم و توانستیم بازی خوبی را ارایه کنیم ولی متاسفانه در پی یک غافلگیری و یک اشتباه فردی گل دریافت کردیم .

 

 

 

 

 

استیلی در ادامه افزود : حملات خوبی را روی دروازه ی سایپا انجام دادیم و تعویض‌های مناسبی داشتیم و توانستیم با ورود بازیکنان جدید هجومی‌تر عمل کنیم ولی موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم .

 

 

سرمربی ملوان در ادامه اظهار داشت : متاسفانه دیروز هیچ کدام از بازیکنان اصلی خط حمله‌ی مان را در اختیار نداشتیم . بازیکنانی مانند : مازیار زارع ، آرش افشین ، سیدجلال رافخایی و صادق محرمی از جمله مهره‌های تیم ما هستند که در بازی دیروز غایب بودند . علاوه براین بازیکنان ، دو ملی پوش تیم ما هم تنها یک روز زودتر توانستند به اردوی تیم ملحق شوند .

 

 

استیلی در ادامه در خصوص شرایط کلی تیم فوتبال ملوان عنوان کرد : شرایط فنی تیم روز به روز در حال بهتر شدن است و همین موضوع ما را به آینده امیدوارتر کرده است ، اضافه شدن جوان‌ها به تیم هدف اصلی ماست ، بازیکنان ما در کل شرایط خوبی را دارند ، به طور مثال پژمان نوری نسبت به ۲ سال گذشته خود خیلی بهتر عمل می‌کند اما متاسفانه موضوعی که تیم ما را اذیت می‌کند و تمرکز ما را برهم زده است ، مسایل مالی است که کماکان معضل کنونی ماست و باعث شده بازیکنان تمرکز لازم را نداشته باشند ، ولی جا دارد همین جا از بازیکنان تشکر کنم که بسیار خوب تمرین می‌کنند و با حجب و حیایی که دارند چیزی نمی‌گویند .

 

سرمربی قوهای سپید در پاسخ به سوالی مبنی بر آن که آیا وعده‌هایی در خصوص مسایل مالی داده شده است یا خیر ؟ عنوان کرد : صحبت‌هایی که با دنیامالی داشته بسیار امیدوارانه بود و امیدواریم در چند ماه آینده این مشکلات و مسایل حل شود . بازیکنان ، کادرفنی و سایر همکاران هنوز پولی دریافت نکرده‌اند و خود من هم هنوز ریالی نگرفته ام اما هدف اصلی ساختن یک تیم خوب برای مردم است ، در مجموع سرعت پیشرفت تیم ما فوق العاده است و اگر مسایل مالی حل شود و چند بازیکن جدید بگیریم ، شرایط بهتری پیدا می‌کنیم .

 

 

 

 

استیلی در ادامه در مورد کیفیت لباس‌های جدید تیمش گفت : تقریباً چند روز گذشته بود که با شرکت جدیدی برای تولید پیراهن به توافق رسیدیم و البسه ما تهیه شد ، کیفیت لباس‌ها مناسب است و با توجه به بارندگی‌هایی که در شمال کشور وجود دارد همین که این لباس‌ها به ما رسید که بتوانیم تمرینات مان را انجام دهیم خوب بود .

 

 

 

 

 

وی در ادامه افزود : امیدوارم یکی یکی مشکلات تیم برطرف شود ، مردم باید کمک کنند تا بتوانیم تیم خوبی را برای خودشان بسازیم ، باز هم می‌گویم بازی دیروز ما خیلی خوب بود و از هواداران که در تهران تا دقیقه ی ۹۰ ما را تشویق کردند ، تشکر می‌کنم ، هواداران دیدند که چه قدر خوب بازی کردیم ، به هر حال مردم فوتبال را می‌فهمند ، ما بسیار عالی بودیم و حق ما دراین بازی حتی مساوی هم نبود بلکه باید می‌بردیم .

 

حمید استیلی در انتها در خصوص ال کلایسکو هم اظهار داشت : من به این دیدار به دید یک هوادار نگاه نمی‌کنم ، بلکه از دید یک مربی سعی می‌کنم از نکات مثبت استفاده کنم ، هر دو تیم خوب هستند ، اگر بخواهم از دید قدرت حفظ توپ و مالکیت نگاه کنم ، قطعاً از تیم بارسلونا نکته برداری می‌کنم و اگر بخواهم در حملات نکته برداری کنم ، به رئال نگاه می‌کنم ، زیرا تیمی است که سعی می‌کند با کم ترین ضربات توپ را به خط حمله انتقال دهد ، در مجموع هر دو تیم خوب هستند و سعی می‌کنم بهترین‌ها را برداشت کنم .

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان