مدیرعامل باشگاه ملوان انزلی گفت: نمی‌دانم دلیل اینکه هواداران ملوان علیه رئیس هیئت مدیره باشگاه شعار سر دادند، چیست.   […]

مدیرعامل باشگاه ملوان انزلی گفت: نمی‌دانم دلیل اینکه هواداران ملوان علیه رئیس هیئت مدیره باشگاه شعار سر دادند، چیست.

 

 

مسعود رضاییان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شکست ۲ بر یک ملوان انزلی مقابل سایپا در هفته دوازدهم لیگ برتر و نارضایتی هواداران این تیم پس از پایان بازی اظهار داشت: خوب و بد، امری نسبی است. اگر بخواهیم خودمان را به نسبت به استقلالِ صدر جدولی مقایسه کنیم، نتایج‌مان بد بوده اما اگر مقیاس، استقلال اهواز باشد، نتایج‌مان خوب بوده است. اگر هم به نسبت خودمان بسنجیم، نسبت به سال گذشته که تا اینجا ۹ امتیاز کسب کرده بودیم، نتایج بد نبوده و ۷۰ درصد رشد داشته است.

 

وی در پاسخ به این سوال که اگر نتایج ملوان بد نبوده، چرا هواداران این تیم علیه احمد دنیامالی رئیس هیئت مدیره باشگاه شعار سر دادند، گفت: نمی‌دانم دلیلش چیست. باید از خود هواداران پرسید که چرا این کار را می‌کنند. دنیامالی نه اسپانسر است نه مالک باشگاه که از او توقع داشته باشند. او رئیس هیئت مدیره باشگاه است و تا زمانی که اسپانسر مشخص شود، کارهای باشگاه را انجام می‌دهد.

 

«اینکه ملوان به چوپ حراج گذاشته شود و تیم را به هر فردی بسپارند، انتظار غلطی است». مدیرعامل باشگاه ملوان با بیان این جمله افزود: ملوان به نسبت تیم‌هایی که ۱۰ برابر ما پیش قسط قرارداد بازیکنان‌شان را پرداخت کرده‌اند، خوب کار کرده است. در بُعد فنی، تیم ما خوب بازی می‌کند. در مجموع از هواداران که انتظار برد تیم‌شان را دارند، انتظار داریم که از بازیکنان حمایت کنند. وقتی بازیکن جوان ملوان چنین جوی را می‌بیند، به اصطلاح، می‌بُرد.