ملوانی‌ها اعتقاد دارند که روی نزهتی در بازی با سایپا پنالتی اتفاق افتاده اما داور آن را نگرفته است.   […]

ملوانی‌ها اعتقاد دارند که روی نزهتی در بازی با سایپا پنالتی اتفاق افتاده اما داور آن را نگرفته است.

 

 

 

 

به گزارش “ورزش سه”، پویا نزهتی در مورد شکست مقابل تیم سابقش سایپا گفت: فکر کنم یک پنالتی روی من شد که خطا گرفت اما بیرون از محوطه گرفت. دقیقا نمی‌توانم راجع به آن نظری بدهم ولی خطا روی خط اتفاق افتاد. به نظر من داور قضاوت بدی نداشت ولی در حالی که تیم ما داشت خوب کار می‌کرد، خیلی بد گل خوردیم.

او در همین باره ادامه داد: قبل از وقفه بازی فولاد که شرایط واقعا عجیب و غریبی داشت را بردیم، اما این وقفه به ما ضرر زد و بازی می‌توانست با یک مساوی تمام شود.

این بازیکن در مورد خشونت زیادی که در نیمه اول این بازی وجود داشت، نظرش را اینگونه بیان کرد: بله نیمه اول بازی خشن شده بود و داور هم کمی با آنها مدارا می‌کرد. در کل به خاطر اتفاقاتی که در این مدت به خاطر داوری اتفاق افتاده من فکر می‌کنم داوری بازیهای ما به ندرت خیلی خوب بود. در این مدت هجمه روی داوران زیاد بوده اتفاقاتی که افتاده باعث شده توقعاتمان را از داوری پایین بیاوریم.

نزهتی در پایان در مورد دیدار با تراکتورسازی تبریز در هفته سیزدهم از رقابت‌های لیگ‌برتر افزود: باز هم وقفه‌ای افتاد و ۲، ۳ روز تعطیل بودیم. ان‎شاءالله بازی خوبی انجام دهیم و ما بتوانیم کارهای تاکتیکی‌مان را انجام دهیم و ۳ امتیاز را بگیریم.