مدیرعامل باشگاه ملوان گفت: بدشانسی گریبان تیم ما را گرفته و اولویت حل مشکلات باید رفع بدشانسی ما باشد تا […]

مدیرعامل باشگاه ملوان گفت: بدشانسی گریبان تیم ما را گرفته و اولویت حل مشکلات باید رفع بدشانسی ما باشد تا مشکلات مالی.

 

به گزارش خبرنگار ورزشی “ملوان کلاب” به نقل از فارس ، مسعود رضاییان پس از شکست دو بر یک مقابل سایپا در جمع خبرنگاران در مورد داوری این مسابقه گفت: بهتر است که در مورد داوری اظهارنظر نکنیم چون قضاوت سخت است من از بالا بازی را می‌دیدم و داور بر بازی مسلط‌تر است. گل اولی که خوردیم روی اشتباه مسلم بازیکنان بود بدشانسی گریبان من را گرفته و رها نمی‌کند. مصدومیت آرش افشین هم در دقایق ابتدایی مسابقه جزئی از بدشانسی ما بود.

 

رضاییان تصریح کرد: بدشانسی بیشتر از کم پولی ما را اذیت می‌کند باید اولویت ما رفع بدشانسی باشد تا مشکلات مالی، مصدومیت‌ها به تیم ما لطمه زده است. در بازی با سایپا حق ما باخت نبود اما فوتبال همین است و تلخی و شیرینی‌هایش این گونه است.

 

مدیرعامل باشگاه ملوان در مورد اعتراض هواداران در پایان بازی گفت: نمی‌دانم هواداران به چه چیز اعتراض می‌کنند کسی نیست که در باشگاه حضور داشته باشد و کم‌کاری کند. هر کسی هر کاری از دستش برمی‌آید انجام می‌دهد.

 

وی در مورد اینکه ظاهراً هواداران به دنیامالی اعتراض کردند، گفت: دنیامالی مالک باشگاه نیست او به دنبال جذب مالک برای باشگاه است. شاید هواداران اشتباه می‌کنند که فکر می‌کنند دنیامالی مالک باشگاه است. ملوان اکنون مالک ندارد ما به دنبال جذب اسپانسر قوی هستیم تا مشکلات حل شود البته باخت امروز سایپا هیچ ارتباطی به مسائل مالی و اسپانسر نداشت و یک بحث فوتبالی بود.