مهدی حسینی نسب دستیار حمید استیلی در کنار زمین به شدت به داوری بازی تیمش مقابل سایپا معترض بود.   […]

مهدی حسینی نسب دستیار حمید استیلی در کنار زمین به شدت به داوری بازی تیمش مقابل سایپا معترض بود.

 

 

به گزارش “ورزش سه”، مربی ملوان در این باره می گوید: بچه ها بازی را خوب شروع کردند ولی وقتی در دقیقه ۵ بازی داور پنالتی ما را نمی گیرد چه کاری از دست ما برمی آید؟ از دقیقه یک بازیکنان ما را زدند، آرش افشین که مصدوم شد و به بیرون رفت ولی داور از کنار همه این ها گذشت انگار منتظر بود تا نیمه دوم فرابرسد تا بتواند سوت بزند در حالی که برای داور نباید فرقی بکند که دقیقه چند بازی است چه یک، چه ۹۰ او باید عادلانه قضاوت کند. در حالی که داوری ها کارهایشان را انجام می دهند و در نهایت با عذرخواهی همه چیز را حل می کنند. البته من مطمئنم این کارها با غرض ورزی انجام نمی شود و اشتباهاتی که پیش می آید.

او در مورد پنالتی دومی که به اعتقادش برای تیمشان گرفته نشد ادامه داد: بازیکن حریف روی نزهتی خطا انجام داد اما داور توپ را روی خط هجده قدم کاشت. تمام این ها باعث شد با وجود اینکه بازی دست ملوان بود ما نتوانیم نتیجه لازم را بگیریم و گل اولی که خوردیم کاملا بچگانه بود. گلر ما در کل خوب کار کرد ولی در آن صحنه نمی دانم چه شد گل دوم را هم روی اشتباه فردی دریافت کردیم و تیم در جریان حمله بود و تمرکز دفاعی لازم را نداشتیم. بعد از آن یک بازیکن ۱۸ ساله به زمین آوردیم که توانست یک گل هم بزند. ملوان سوای اینکه یک فوتبال خوب باز می کند، جوان های زیادی را نیز معرفی می کند.

حسینی نسب در پایان در مورد مشکلات مالی که ملوان درگیر آن است افزود: آقای دنیامالی و هیات مدیره ملوان دارند زحمت خود را می کشند ولی اینکه نتیجه اش کی حاصل شود خدا داند. واقعا ما داریم سعی می کنیم که جوان هایی را به فوتبال معرفی کنیم ولی از طرفی باید پول هم به ما تزریق شود وقتی ما با مشکل هتل دار می شود انتظار دارید بچه ها انگیزه داشته باشند؟ با تمام این مشکلات آقای استیلی دارد خارق العاده کار می کند و به نظر من شق القمر کرده. از تماشاگران می خواهم که ما را درک کردند و بدانند که ملوان با چه سختی جلو می رود.