سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: در نیمه اول به خاطر شرایط زمین خوب بازی نکردیم. به گزارش “ملوان کلاب” به […]

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: در نیمه اول به خاطر شرایط زمین خوب بازی نکردیم.

به گزارش “ملوان کلاب” به نقل از فارس ، مجید جلالی پس از پیروزی دو بر یک مقابل ملوان در جمع خبرنگاران گفت: به علت شرایط زمین در نیمه اول خوب بازی نکردیم و ملوان برتر از ما بود اما در نیمه دوم شکل بازی بهتر شد و توانستیم بازی خوبی را انجام دهیم در این بازی از معدود مسابقاتی بود که از موقعیت‌های خودمان به خوبی استفاده کردیم و پیروز شدیم بازی سنگین و فیزیکی بود.

جلالی در مورد اینکه استیلی به داوری مسابقه اعتراضات زیادی داشت گفت: قبلا هم گفته‌ام که با توجه به وضعیت داوری که داریم بهتر است که زیاد در مورد داوری صحبت نکنیم با این حال به نظر من داور امروز خوب و منصفانه قضاوت کرد.

سرمربی سایپا درمورد اینکه سه امتیاز با صدر جدول فاصله دارد و ممکن است که قهرمان شوند گفت: سعی می‌کنیم که مشکلات تیم را به مرور رفع کنیم ما تیم خوبی هستیم و می‌توانیم جایگاه خوبی کسب کنیم البته جایگاه ما در جدول به بازی‌های آینده بستگی دارد وقتی در این جدول با یک برد به رده دوم جدول صعود می‌کنیم می‌توان با یک باخت هم به رده دهم رسید. جدول بسیار فشرده است و شرایط تیم‌ها به هم نزدیک است بنابراین نمی‌توان خیلی در مورد رتبه تیم اکنون صحبت کرد. ما در بازی‌های آینده با تمرکز بیشتری بازی خواهیم کرد تا امتیازهای بیشتری بگیریم.