اختصاصی- ملوان به مصاف سایپا می رود.     درباره بازی:   در هفته ی دوازدهم رقابت های لیگ برتر […]

اختصاصی- ملوان به مصاف سایپا می رود.

 

 

درباره بازی:

 

در هفته ی دوازدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی مهمان سایپای تهران است. این دیدار روز جمعه ۲۹ آبان ۹۴ ساعت ۱۵:۱۵ در استادیوم دستگردی تهران برگزار خواهد شد. قضاوت این دیدار بر عهده ی پیام حیدری است و حسین رحیمی پور، یعقوب سخندان و جواد محمدی کمک های او هستند. مسعود عنایت نیز ناظر داوری این بازی است.

 

 

اسامی بازیکنان دعوت شده ی ملوان برای دیدار با سایپا:


 

ترکیب احتمالی ملوان:

 


 

غایب ها:


مازیار زارع، فرزاد حاتمی، صادق محرمی و جلال رافخایی از ملوان و مهدی ترابی از سایپا به دلیل مصدومیت در این بازی حضور نخواهند داشت. همچنین جواد نکونام و مسعود ابراهیم زاده محرومانِ سایپا هستند .

 

 

رو در رو:

دو تیم سایپا و ملوان ۲۶ بار در تاریخ رقابت های لیگ برتر با یکدیگر بازی کرده اند که نتایج آنها مطابق نمودار زیر است: (۱۰ تساوی،۴  برد برای ملوان و ۱۲ برد برای سایپا)

در این ۲۶ بازی ۶۶ گل رد و بدل شده که ۲۸ گل سهم ملوان و ۳۸ گل برای سایپا بوده است.

 

 

جایگاه:

 

جایگاه دو تیم در جدول رده بندی لیگ برتر تا پیش از شروع رقابت های هفته یازدهم در جدول زیر آمده است. در سمت چپ نیز وضعیت نتیجه گیری تیمها در ۵ بازی اخیرشان را به ترتیب از راست به چپ ملاحظه می کنید. (رنگ سبز نماد پیروزی، رنگ قرمز نماد شکست و رنگ خاکستری نماد تساوی است)

 


 

نکات بازی:

 

بعد از ۲۰ روز تعطیلی بازیهای لیگ برتر این هفته ملوان به مصاف سایپایی می رود که اخیرا از کرج به تهران منتقل شده است. در هفته ی یازدهم ملوان با پیروزی خانگی بر فولاد طلسم هفته ها ناکامی را شکست و در طرف مقابل سایپا نیز در خانه ی سیاه جامگان به برتری دست یافت. جدال دو تیم همسایه در میانه های جدول رده بندی بدون شک برای هر دو تیم اهمیت زیادی خواهد داشت. ضمن اینکه حضور فرهاد پورغلامی سرمربی سابق و محبوب ملوانی ها روی نیمکت سایپا نیز از نکات جالب توجه این دیدار خواهد بود.

 

نکات بیشتر در مورد این بازی را در تصویر زیر می بینید.

 


 

 

 

پیش بینی شما از نتیجه ی دیدار سایپا-ملوان چیست ؟ نظر خود را با ما و سایر هواداران ملوان به اشتراک بگذارید.

 

 

مژده شجرى کهن

ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net