مدافع تیم ملی گفت: امیدوارم باز هم این افتخار نصیبم شود تا به تیم ملی دعوت شوم چرا که حس […]

مدافع تیم ملی گفت: امیدوارم باز هم این افتخار نصیبم شود تا به تیم ملی دعوت شوم چرا که حس پوشیدن پیراهن ملی حس بی نظیری است.

 

 

به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، عزت الله پورقاز درباره پیروزی پرگل ایران برابر گوام اظهار کرد: خدا را شکر می کنم که توانستیم در این بازی نتیجه خوبی بگیریم. به نظرم عملکرد تیم ملی در این بازی بسیار خوب بود و توانستیم بازی منطقی به نمایش بگذاریم، خستگی سفر طولانی و بازی در زمین شرایط دشواری را به وجود آورده بود اما خوشحالم که توانستیم با شکست گوام و همچنین برد هفته قبل برابر ترکمنستان خستگی این دو هفته از اردو را از تنمان خارج کنیم.

وی درباره عملکردش در خط دفاع تیم ملی گفت: امیدوارم توانسته باشم جواب اعتماد کادر فنی را داده باشم. از سرمربی تیم ملی تشکر می کنم که به من اعتماد کردند. امیدوارم باز هم این افتخار نصیبم شود تا به تیم ملی دعوت شوم چرا که حس پوشیدن پیراهن ملی حس بی نظیری است.

پورقاز درباره حضورش درون دروازه پس از اخراج بیرانوند و در پاسخ به این سوال که چرا برای حضور درون دروازه ابراز تمایل کردید گفت: من تجربه دروازه بانی نداشتم اما آن زمان احساس کردم که شاید بتوانم درون دروازه به تیم ملی کمک کنم. خدا هم کمک کرد و صحنه خاصی اتفاق نیفتاد و در نهایت دروازه تیم ملی باز نشد.