مهاجم ملوان از وقفه ایجادشده در لیگ حرف می زند و در نهایت به این می‌رسد که این تیم با […]

مهاجم ملوان از وقفه ایجادشده در لیگ حرف می زند و در نهایت به این می‌رسد که این تیم با حمایت هوادارانش در ادامه به جایگاه بالاتری دست پیدا می‌کند.

 

 

به گزارش “ورزش سه”، آرش افشین که از امیدهای اول گلزنی ملوانان است می‌گوید فکر و ذکرش روی موفقیت قوهای سپید انزلی است.

این تعطیلات به دردمان خورد

تیم ما خدا را شکر شرایط خوبی دارد و وقفه‌ها به ما کمک کرده تا تمرینات خوبی را انجام دهیم. از آنجایی که ما قبل از فصل تمریناتمان را دیر شروع کردیم، تعطیلات به ما کمک کرد تا بتوانیم آمادگی‌مان را بالا ببریم. ان‎شاءالله که در روز بازی با سایپا نیز شرایط خوبی داشته باشیم.

امیدوارم ۳ امتیاز خارج از خانه را بگیریم

سایپا تیم خوبی است و بازیکنان بزرگ و شرایط خوبی در جدول دارد آقای جلالی نیز مربی خوبی است امیدوارم بتوانیم با تمام احترامی که برای سایپا قائلم این بازی بیرون از خانه را ببریم.

از دیدار مجدد با آقای جلالی خوشحالم

خیلی خوشحالم که مربی سابقم آقای جلالی را می بینم همیشه به اینکه شاگردش بودم افتخار می کنم آقا مجید مربی خوب و خوش اخلاقی است.

 

آقای استیلی از هیچ تلاشی دریغ نمی کند

 

وضعیت تیم ما خوب است و بازی آخر قبل از تعطیلات یعنی دیدار با فولاد را ما بردیم و شرایط بهتر شده است. در این وقفه هم تمرینات خوبی انجام دادیم. یک اردوی ۳، ۴ روز نیز در تهران برگزار کردیم و دو بازی دوستانه انجام دادیم، آن بازی ها واقعا نیاز بود برای اینکه بچه ها در شرایط بازی قرار بگیرند و مجددا به انزلی برگشتیم آقای استیلی همه جوره دارد برای تیم ما تلاش می کند و از هیچ چیز دریغ نمی کند ما از نزدیک شاهد زحمت هایی که او می کشد هستیم ان‎شاءالله بتوانیم روند خوبمان را ادامه دهیم.

 

این هم از بدشانسی من بود

 

متاسفانه ۵ هفته به دلیل مصدومیت بازی نکردم و  این هم از بدشانسی من بود. داشتم روند خوبی را طی می‌کردم که متاسفانه مصدوم شدم ولی به هر حال در حال حاضر کاملا خوب هستم. من تمام تلاشم را می کنم و فکرم موفقیت تیم است. اینکه من گل بزنم یا نه فرقی نمی کند مهم این است که هر اتفاقی می افتد به نفع ملوان باشد.

 

امیدوارم فولاد نجات پیدا کند

 

وقتی از بازیکن سابق فولاد در مورد شرایط این تیم سوال شد گفت: ان‎شاءالله همه چیز دست به دست هم دهد تا فولاد از این وضعیت نجات پیدا کند، حیف است تیم فولاد با این همه هوادار چنین جایگاهی در جدول داشته باشد.

 

به حمایت هواداران ملوان نیاز داریم

 

امیدوارم هواداران ملوان باز هم از ما حمایت کنند تا این تیم روز به روز پیشرفت کند و روند خوبش ادامه‌دار باشد و جایگاه ملوان از این بهتر شود.

 

منبع : ورزش۳