مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان معتقد است که این تیم با مشکلاتی که در گوام وجود دارد، می‌تواند با درایت […]

مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان معتقد است که این تیم با مشکلاتی که در گوام وجود دارد، می‌تواند با درایت کارلوس کی‌روش به نتیجه خوبی برسد.

 

 

به گزارش تسنیم، عزت‌الله پورقاز درباره شرایطی که تیم ملی در کشور گوام دارد و شرایط آب‌وهوایی نامناسب و بازی در چمن مصنوعی گفت: با این شرایط هم ناچار به بازی هستیم و به اینجا آمده‌ایم که دست پر به ایران بازگردیم. امیدوارم خدا هم کمک کند تا بتوانیم گوام را شکست دهیم.

وی افزود: مجبور به بازی کردن مقابل گوام با همین شرایط هستیم. در تهران که بودیم زیر نظر کادرفنی و کارلوس کی‌روش تمرینات خوبی انجام دادیم. اکنون هم می‌توانیم با ریکاوری خوب، با تدابیر و درایت کی‌روش به نتیجه خوبی در گوام برسیم.

مدافع تیم ملی درباره اینکه بازیکنان پس از سفری ۲۴ ساعته خسته شدند و چگونه با این خستگی کنار آمدند، خاطرنشان کرد: خسته که شدیم، اما ریکاوری خوبی در روز اول تمرینات داشتیم و تا روز سه‌شنبه و بازی با گوام هم به خوبی آماده خواهیم شد تا بازی خوبی به نمایش بگذاریم. بازی سختی خواهیم داشت و گوام در خانه خودش شکست نخورده که این مسئله کار ما را سخت می‌کند.

پورقاز تأکید کرد: نباید گوام را دست کم بگیریم و به این فکر نکنیم که ۶ گل در تهران به آنها زدیم. بازی سختی داریم و باید از پس از بازی سخت برآییم و به همین دلیل باید محکم قدم برداریم.

وی درباره اینکه در بازی با ترکمنستان به عنوان بازیکن اصلی در ترکیب قرار گرفت و با توجه به روحیه بالایی که دارد در بازی با گوام چه عملکردی خواهد داشت، گفت: تمام تلاشم را می‌کنم که بهتر از اینکه هستم؛ باشم. می‌خواهم هر روز بهتر از روز قبل شوم و اگر هم بازی کردم بتوانم جواب اعتماد کی‌روش را بدهم. اگر بازهم کادرفنی تصمیم گرفت من در ترکیب باشم، سعی خواهم کرد بهترین بازی‌ام را انجام دهم.

مدافع ملوان درباره اینکه مشکل آندرانیک تیموریان هم برای سفر به گوام حل شد و این مسئله چقدر به تیم ملی کمک خواهد کرد، به تسنیم گفت: آقا آندو یک وزنه بزرگ برای تیم ملی محسوب می‌شود. او در تیم به جوان‌ترها کمک و راهنمایی می‌کند و تجربه‌اش را در اختیار سایر بازیکنان قرار می‌دهد. من از بودن کنار چنین بازیکنی لذت می‌برم.

پورقاز درباره بازی با ترکمنستان و پیروزی مقابل این تیم خاطرنشان کرد: خدا را شکر بازی خوبی مقابل ترکمنستان انجام دادیم و با یک برد خوب، اکنون از نظر روحی و روانی در شرایط بسیار خوبی قرار داریم. مطمئناً با خارج شدن خستگی از بدن بازیکنان، می‌توانیم با روحیه‌ای بالا گوام را هم شکست دهیم.