مربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: بازیکنان ما فکر می‌کردند تیم دسته دومی بازیکن خوبی ندارد.     مهدی حسینی‌نسب […]

مربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: بازیکنان ما فکر می‌کردند تیم دسته دومی بازیکن خوبی ندارد.

 

 

مهدی حسینی‌نسب در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شکست سنگین ۴ بر صفر ملوان مقابل بادران، حریف دسته دومی خود گفت: ما این باخت را هم می‌توانیم به فال نیک بگیریم هم به فال بد. ر این مسابقه در نیمه اول از بازیکنان جوان خود استفاده کردیم که یک بر صفر شکست خوردیم. در نیمه دوم تقریبا بازیکنان اصلی خود را به میدان فرستادیم که ۳ گل دیگر هم دریافت کردیم. جنبه خوب این دو بازی تدارکاتی این بود که ما به اهدافی که در بازی‌های تدارکاتی داشتیم رسیدیم. در این مسابقات به دنبال برد و باخت نبودیم و بیشتر مسائل بازی بازیکنان را دنبال می‌کردیم.

 

وی ادامه داد: روز پنج‌شنبه که با استقلال بازی کردیم چند موقعیت خوب گلزنی را از دست دادیم. اگر در ضربات آخر در این مسابقه دقت می‌کردیم شاید با یک نتیجه غیرقابل باور استقلال را می‌بردیم اما در نهایت روی یک اشتباه بازی را واگذار کردیم.

 

مربی ملوان با انتقاد از تفکر بازیکنان در مقابل حریف دسته دومی گفت:‌بازیکنان تیم بادران سرشار از انگیزه و انرژی بودند اما غرور کاذب بازیکنان ما باعث شد که چنین نتیجه‌ای رقم بخورد. بازیکنان ملوان فکر می‌کردند چون حریف‌شان دسته دومی است بازیکن خوب ندارد. وقتی تیمی با این تفکر به میدان می‌رود ممکن است از یک تیم محلی هم شکست بخورد. این فرهنگ اشتباهی است که حریف را دست کم بگیریم. بازیکنان بادران فوتبالی درگیرانه را بازی کردند.

 

مربی ملوان در مورد برنامه‌های این تیم گفت: فردا هم در تهران یک تمرین ریکاوری انجام می‌دهیم و بعد از ظهر راهی انزلی می‌شویم و از روز دوشنبه تمرینات خود را در انزلی پیگیری می‌کنیم. در اردویی که داشتیم به اهدافی که می‌خواستیم رسیدیم و مهمتر از همه اینکه در این اردو و مسابقات تدارکاتی هیچ بازیکنی از تیم ما مصدوم نشد.