دراگان اسکوچیچ سرمربی فولاد که از سوی سپاهان پیشنهاد همکاری داشت در شهر اهواز به کار خود ادامه خواهد داد. […]

دراگان اسکوچیچ سرمربی فولاد که از سوی سپاهان پیشنهاد همکاری داشت در شهر اهواز به کار خود ادامه خواهد داد.

 

 

به گزارش “ورزش سه”، دراگان اسکوچیچ دقایقی پیش با گفت و گویی با خبرنگار ما در شهر اهواز گفت: با وجود لطف بزرگ مدیران سپاهان تصمیم دارم در اهواز به کار خودم ادامه بدهم. من به پیشنهاد سپاهان افتخار می کنم و برای این تیم بزرگ و مدیرانش آرزوی موفقیت می کنم. آنها هم همواره یک مدعی قابل احترام در لیگ برتر به شمار می آیند و من هم امیدارم در آسیا هم نتیجه خوبی بگیرند و از آنها هم عذرخواهی می کنم که با وجود علاقه ای که وجود داشت نتوانستم همراهی شان کنم.

اسکوچیچ در خصوص تصمیم خود درباره ادامه کار در فولاد هم می گوید: من در فولاد ماموریت ناتمامی دارم که باید آن را به سرانجام برسانم. دوست نداشتم تیم را در این شرایط رها کنم و به شهر دیگری بروم و ترجیح دادم که بمانم و بجنگم. البته پیروزی تنها در شرایطی رخ خواهد داد که همه کنار و متحد با هم فولاد را به جایگاه اصلی اش برگردانیم.

اسکوچیچ در پایان گفت: من از هواداران فولاد انتظار دارم بیش از گذشته همراه تیمشان باشند و بازیکنان مرا در بازگشت به لیگ یاری کنند. شکی نیست که ما امتیازات مهمی را از دست دادیم اما زندگی برای فولاد ادامه خواهد داشت و ما در آغاز مجدد لیگ روی خوش فوتبال را خواهیم دید. حالا پرونده انتقال من به سپاهان بسته شده و من ضمن خوشحالی بابت اینکه کار من در فولاد دیده شده اعلام می کنم در کنار مردم اهواز باقی خواهم ماند تا دوباره روزهای خوش را با هم جشن بگیریم.

 

منبع : ورزش۳