دیدار تیم‌های فوتبال خیبر خرم‌آباد و شهرداری اردبیل در هفته چهاردهم لیگ دسه یک فوتبال کشور با تساوی ۳ بر […]

دیدار تیم‌های فوتبال خیبر خرم‌آباد و شهرداری اردبیل در هفته چهاردهم لیگ دسه یک فوتبال کشور با تساوی ۳ بر ۳ به پایان رسید.

 

 

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، در چهاردهمین هفته از رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور، تیم خیبر خرم‌آباد در خانه به مصاف شهرداری اردبیل رفت که این دیدار با تساوی سه بر سه به پایان رسید.

 

خیبر خرم‌آباد در این بازی با ترکیب محمدصادق نادرپور، مصطفی علی‌خانی، محمد ویزواری، رضا حاتمی، امین مهرزاد، مهدی عبدی، علی صدرا، محمود قائدرحمتی، حمید گلزاری‌امجد، یاسر درویشی‌علم و محمد پهلوان‌پور کار را آغاز کرد که البته فرزاد بهاری، کاپیتان خیبر به دلیل مصدومیت در این بازی حضور نداشت.

 

این دیدار، با سوت احمد حاتمی رأس ساعت ۱۴:۴۵ در ورزشگاه تختی خرم‌آباد آغاز شد، نکته جالب توجه در این بازی، هم امتیاز بودن دو تیم بود.

 

نخستین گل این بازی در دقیقه پنج با ضربه پنالتی علی صدرا از خیبر وارد دروازه شهرداری اردبیل شد، سپس با گل پیمان رنجبر بازی با تساوی کشیده شد، پس از آن روی پاس زیبای مهدی عبدی و گل حمید گلزاری، برای دومین بار دروازه شهرداری اردبیل باز شد و نیمه اول بازی با نتیجه ۲ بر یک به نفع خیبر به پایان رسید.

 

در نیمه دوم، تیم شهرداری اردبیل توسط پیمان رنجبر به گل رسید و بازی دوباره مساوی شد اما ۱۰ دقیقه بعد با گلمحمود قائدرحمتی، خیبر با برتری سه بر ۲ پیش افتاد که در نهایت در دومین دقیقه از وقت‌های تلف شده  بازی، دروازه خیبر توسط نقی حیدری باز شد و بازی با تساوی سه بر سه به پایان رسید.

 

تیم خیبر خرم‌آباد در مجموع ۱۴ بازی خود در لیگ دسته یک، با چهار برد، پنج مساوی، پنج باخت، ۱۹ گل زده و ۱۵ گل خورده، هم اکنون ۱۷ امتیاز دارد و در جایگاه هشتم جدول قرار گرفته است.

 

تیم  خیبر خرم‌آباد، در بازی بعدی خود که ۲۵ آبان برگزار می‌شود، در ورزشگاه شهید عضدی رشت به مصاف داماش گیلان می‌رود.